Question Looking for a vendor Iščete zanesljivega prodajalca kristalnega metamfetamina za južnoafriško republiko

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, na forumu sem morda že skoraj mesec dni in naučil sem se veliko stvari, vendar trenutno iščem zanesljivega prodajalca kristalnega meta, ki ni predrag, prihajam iz Južne Afrike, zato je menjava denarja od tu v USD precej draga, tukaj bi plačal približno 400/20USD za gram kristala, vendar cene kristala presegajo 120 dolarjev za gram, ki sem jih našel, če kdo pozna prodajalca ali je eden, odgovorite. Iščem samo zanesljivega prodajalca, ki prodaja kristal po razumni ceni, in če najdete prodajalca iz Južne Afrike, bi bilo še bolje. Hvala vsem.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Tudi jaz sem iz Južne Afrike, nekje na severnem rtu

Lahko ti priskrbim TIK (kristalni metamfetamin)
Cene neposredno od nigerijskega kartela
150 R / 8 USD na gram + moja provizija
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo hvala človek, to sploh ni slabo, najboljša cena, ki sem jo dobil do zdaj, cape je dober z tik, da vem. je to R150 za gram in koliko bi bila dostava za durban ali poznaš ur ljudi, ki prodajajo tukaj?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Da, r150 za 1 gram. ugotovite, koliko bo kurir od Kimberleyja, Severni Cape do Durbana, kot u mi sporočite.
CAT se začne od R50 na tej strani.
Mandrax se začne od r40 polna tableta / tableta
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Najbolje bi bilo, če bi šli tja, kjer imajo Nigerijci v Durbanu trgovine, in vprašali za nekaj kristalov.
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ja, vidim, da sem okoli hillcresta, torej skoraj v durbanu, včasih kadim mandrax àswell in thata q dobra cena, koliko bo dostava od u do tukaj v hillcrestu
 
Top