Question Prihajam iz Brazilije, vendar želim oditi v tujino, v Evropo

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Pridobil sem stike iz Južne Amerike, da me oskrbujejo v Evropi. Zanimalo me je, ali bi bilo dobro, če bi se preselil v Evropo in zaslužil denar s prodajo na drobno ali nakupom opeke in prodajo tolpam. V moji državi je kokain preveč poceni, poleg tega je veliko prodajalcev in frakcij, ki se med seboj borijo za ozemlje. Ne govorim o tolpah, govorim o kriminalnih združbah z več kot 30 tisoč člani, kot so PCC, CV, FDN in še veliko močnejše skupine. V katero državo v Evropi bi bilo dobro oditi v tujino in začeti posel z mamili?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Po kakšni ceni bi prodali kokain, poslan iz Brazilije in poslan iz Evrope? Na primer 100 g ali 1 kg čistega kokaina?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Čisti 98-odstotni kokain v Braziliji stane 2 tisoč dolarjev. Če grem v sosednjo državo, ki proizvaja kokain, ga kupim za 800 dolarjev. V Evropi lahko opeko (1 kg) kupim pri svojih znancih, ki pošiljajo v Belgijo, na Portugalsko in Nizozemsko, za 35 tisoč dolarjev. Pri njih lahko kupim in prodam za 40 tisoč dolarjev ali celo več na debelo ali pa s prodajo na drobno zaslužim 80 do 100 tisoč dolarjev.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol opeke v NL/BE niso niti blizu tega cenovnega razreda, če bi tukaj kupili opeko za 35/40k, bi imeli velike izgube 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Mislim, da je cena v Peruju lahko tudi 400 USD na kg, vendar niso najbolj zaupanja vredni ljudje. Če mi ne verjamete... vprašajte njihove sosede, Bolivijce.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Če vam uspe opeko iz Brazilije prenesti v Evropo, ste zmagali
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Da, tako hitro bi obogatel!
Na primer, kokain iz Brazilije pošljite v omarico v Evropi in prosite fanta iz Uberjeve dostave, da ga pobere iz omarice.
Za večjo varnost pošljite kokain, pomešan s plastiko, bral sem, da je zdaj nova metoda pošiljanje kokaina freebase namesto kokain hidroklorida, ker je cenejši, lažje se meša z drugimi materiali in ga psi težje zaznajo.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Pošiljanje kokaina ni enostavno. Moram stopiti v stik z mafijskim kontaktom, ki pošlje tono kokaina na ladji, ki me bo oskrbela
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ali bi vam kokain dostavili z ladjo v Evropo?
Mislil sem, da bi se preselili v Evropo, vaši stiki iz Brazilije pa bi kokain v majhnih količinah poslali po pošti.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ne pozabite, kdo nadzoruje promet s kokainom pri nas. portugalska ga nadzoruje in ne kolumbijska/brisiljska/itd.
portugalski promet s kokainom vodijo politiki
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Za pošiljanje obstajajo ustaljene poti. Pri pošiljanju neposredno v Evropo uporabljajo notranje osebe. Drugi orgamizirani igralci pošiljajo v Afriko, nato pa po kopnem (in morda nekaj z ladjami) tihotapijo v Evropo.

Uporaba poštnega sistema je tvegana. Pričakujte izgube. Pošiljke pošiljajte v domove, ki niso zasedeni. Pošiljki sledite z uporabo številke za sledenje, počakajte in opazujte dostavo od daleč ali uporabite oddaljeno kamero. Prepričajte se, da gre za območje, kjer imate prednost. Preden vstopite, si pripravite izhod. Na primer nenaseljena hiša v bližini gozdnatega območja s potmi. Uporabite kolo ali terenski električni skuter. Pazite na padec. Vzemite paket ter se hitro odpeljite do gozda in skozi njega. Poskrbite, da iz gozda izstopite na mestu, kjer ni kamer. Kolo ali skuter pospravite v prtljažnik avtomobila in odidite. Z rokavicami odprite paket na mestu, kjer ne boste odsotni, vzemite svoj predmet, hitro preverite, ali je v njem kakšen GPS ali alarm, in odstranite embalažo.
Poslušajte svoje občutke. Nikoli se ne izpostavljajte tveganju. Niti enkrat. Nikoli.

Veliko povpraševanje po kokainu v Angliji.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Če ste tako pustolovski, prenesite heroin na Aljasko, kjer ga prodajajo za približno 100.000 ameriških dolarjev na kilogram.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Če želite dober zaslužek in čim manj stresa, potem pridite v Nemčijo, Berlin ali bolje Köln, kjer obiščete nekaj gejevskih barov (ni treba nikogar seksati, razen če želite) in prodajate kokain od 5 do 10 gramov pametno piflarjem.

Odličen zaslužek, mislim, da 100 do 120 € na gram nerazrezanega materiala, in nikoli te ne izdajo, saj se redko znajdejo v težavah, in če - toliko skritih gejev s policijo in državnimi odvetniki in sodniki, se jim nikoli ne zgodi nič hudega, preprosto nimajo potrebe po izdajanju.

Mirno življenje z malo skrbmi in zelo dobrim denarjem.
Veliko sreče.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
imam pošiljanje rut v eu do 100 g za paket enostavno in ekspresno
pišite mi, če ste v južni ameriki
 
Top