Kako izdelati hitro pasto iz olja A-Oil (iščete pravi postopek)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni prijatelji,

iskal sem pravi priročnik o tej temi.

Našel sem nit, vendar nit ni bila prava. Če bi bil kdo tako prijazen in bi napisal dober korak za korakom, bi bilo super!

Želim narediti 5 kg paste iz 1 litra olja. PH je 12,2. Imam žveplovo kislino 96 odstotkov in izopropanol 99 odstotkov. Imam tudi 2 kg kofeina in kreatina. Pls ne poskušajte me prepričati, da bi rezal svoje stvari. Fant ne želi plačati več kot 600 € za kg, tako da kako naj to naredim brez rezanja. Jaz potrebujem denar, on potrebuje sračjo hitrost, to je dogovor.

Če mi lahko kdo pomaga, bi mu bil zelo hvaležen!

Hvala.
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iz 1 litra olja vrhunske kakovosti boste dobili največ 2,6-2,8 kg paste in za to boste potrebovali metanol, ki je boljši od IPA.
Glede PH mi je vseeno, kaj si ljudje mislijo in v katere urbane legende verjamejo, vendar PH12 pomeni, da ima olje še nekaj vode (lahko ga preverite v zamrzovalniku), najčistejše in najbolj kakovostno olje ima PH okoli 10 in se poveča, ko se zmeša s topilom.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Zdi se, da ste strokovni. Lahko vas prosim za korak za korakom, ki bi mi in drugim veliko pomagal bro
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA deluje, vendar ni optimalen za doseganje največjega izkoristka. Za 1 kg olja potrebujete 5 kg čistega metanola. Dobro premešajte in dodajte kislino po kapljicah s pipeto za kislino ob neprekinjenem mešanju, da ne pokvarite nobenega amfetamina. Uporabite kalibriran digitalni merilnik pH (najboljši je Milwaukee) in dosezite Ph 6 za pasto. Ko dosežete Ph 6, uporabite velike liste filtrirnega papirja za sušenje (veliko jih je). Za del mešanja/rezanja amfetamin zmeljete v čim bolj fin prah, kofein tudi. Uporabite stroj za mešanje prahu (ne morem vam pomagati, katerega uporabiti, ker se s tem delom ne ukvarjam, vendar boste ugotovili, da ni težko) . Po mešanju prahu in mešanju običajno uporabimo ročno hidravlično stiskalnico REDATS + ročno izdelane jeklene oblike za stiskanje prahu v obliko opeke. Po stiskanju ga samo vakuumiramo ali damo v plastično vrečko in prodamo.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hvala, brat! Torej za moje razumevanje, če želim prodati mokro pasto, bi izpustil del s filtrirno folijo ? In zakaj jo ljudje dajejo v hladilnik? Kakšen je donos pri tej metodi ?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Posušiti in filtrirati ga morate, ker po prenehanju mešanja amfetamin pade na dno. Izraz ''hitra pasta'' se običajno nanaša na ne popolnoma posušen ali čist izdelek (kar pomeni moker izdelek, razrezan/zmešan izdelek itd.) Hladilnik je za A-olje Nekateri ljudje dajo olje v zamrzovalnik, da zamrznejo vodo razen olja, kar je čudno, sam tega nikoli nisem storil, samo posušil sem ga s sušilnim sredstvom. Donos je skoraj v celoti odvisen od kakovosti/čistoče olja A.
 
Top