Kako izdelati led z metamfetaminovim hidrokloridom (v prahu)

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, rad bi vedel, kako izdelati led z metamfetaminovim hidrokloridom. Znano je, da nekateri to počnejo v aluminijasti posodi in pridobivajo led, zlasti da ga pridobivajo s predhodnikom psevdoefedrinom. Vem, da se najprej skuha rdeči fosfor, kristali joda in psevdoefedrin, nato pa se uporabi nepolar in uplinja, toda kako se potem dobi led? Prijatelji: oprostite, če me ne razumete, ne govorim angleško
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Enostavno raztopite prašek metamfetamina v ,20 % praška metamfetamina na začetku


teže z dh2o, npr. 100 gramov meta v prahu na 20 ml dh2o toplote

Prepričajte se, da je izdelek v tekočem stanju, postavite ga v omarico, ki je ne odpirajte deset dni, potem boste imeli led, črepinje itd. če izdelek ni popolnoma suh, ga postavite v eksikator, dokler se ustrezno ne posuši
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hvala za informacije :)
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Daj no, sprašuješ me, naj naredim I'ce, in ne veš, kaj nam dh2o naredi najboljše črepinje obdobje, le dlje se suši
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ne objavljajte teme tukaj teme, ne da bi si ogledali prejšnje teme, saj so vam vprašanja a;ready zastavili drugi ljudje in so že bila odgovorjena vzemite si nekaj časa in jih preberite pred.
 
Top