Question Kako lahko naredim ekstazi?

high

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, želim izdelati ekstazi za osebno uporabo. Vendar ne vem, kako naj to naredim.

Ali mi lahko kdo pomaga, kako naj to naredim?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
vsa vaša vprašanja imajo tukaj odgovore, pozorno preberite in poiščite informacije, ki jih potrebujete, samo forum morate pregledati !!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Menili smo, da boste to morda morali slišati.
1. Preberite forum.
2. Vedite, kaj želite.
3. Odločite se, kako ga boste dobili.
4. Naredite to.

Želite XTC, v to področje nismo zares vpeti, vendar če se ne motimo, bi se lahko izognili uporabi MDMA, zato vam predlagamo naslednje:
Pridobite MDMA, bodisi ga naredite sami (o tem obstaja nešteto tem, samo poiščite) bodisi ga kupite od nekoga drugega (po možnosti od zaupanja vrednega prodajalca/proizvajalca).
Izdelajte si tablete. (informacije so povzete iz tega vodnika: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/pill-tablet-pressing-guide.6310/#post-25584 )
V vodniku želi avtor prispevka izdelati xanax, vendar lahko iste informacije uporabite tudi za izdelavo tablet XTC, le da matematiko spremenite po svojih potrebah:
Ena tableta XTC recimo tehta približno 300 mg. Običajni odmerek MDMA je približno 100 mg in s temi podatki lahko rečemo, da potrebujemo 200 mg neaktivne sestavine na tableto (vezivo = neaktivna sestavina, snov, zaradi katere tableta ostane v obliki, v katero jo stisnete).
Matematika:
1 g MDMA = 1000 mg = 10 tablet.
Za vsak 1 g MDMA potrebujemo 2 g veziva (neaktivne sestavine).
1 tableta = 100 mg MDMA + 200 mg veziva.
Preostali del priročnika mora biti enak, mešajte svoje stvari čim dlje, da se izognete vročim točkam, in uporabite stiskalnico za tablete po lastni izbiri.

(pomembno je, da vedno testirate svoje droge, če jih kupite od nekoga drugega, uporabite testne komplete).
Če obstaja nekdo, ki je strokovnjak za te stvari tukaj, prosimo, odgovorite tukaj, v primeru, da smo naredili kakšne napake, nas popravite.
 
Top