Question Pozdravljeni, kupil sem nekaj metamfetamina#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Ker led ni imel absolutno nobenega učinka, po 5 minutah sem zaspal, no, poslal sem vzorec na test@Energy Control v Španiji edini laboratorij, ki je razdelil dextro in levo stran metha vsi vedo, da je levo meth narejen samo za inhalator Vicks in ne kot droga poglej rezultate, ki sem jih dobil

Thank you#Btcboss2022 you re the Master chemist.....

You re really the Boss.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 74
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
@btcboss2022 vas je prevaral 😅. Vedno rečem, da bom to naredil, vendar ne bi niti izdeloval metamfetamina, ko ga lahko kupim za 10 USD/g. Svoj racemični met je reagiral s kiralno kislino in izločil 42 % D. Je precej znan kot prevarant. Z njim zagotovo ne bi imel opravka.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
474
Reaction score
247
Points
43
Deals
1
bruh je tako slab kot prodajalec
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Izhajam samo iz tega, kako pogosto vidim, da se ljudje na tabli pogovarjajo. V bistvu gre za Kitajca z drugačnim imenom. Dvomim, da obstaja 50-odstotna možnost, da boste od njega dobili pošten dogovor.
Tu bi lahko naredil karkoli bi želel. Lahko bi vrgel polovico D, ki ga je pridobil, nazaj. Toliko se je trudil, da bi imel dobesedno nič več dela, samo vrgel bi ga nazaj, preden bi se ponovno kristaliziral. Potem bi fant morda nekaj začutil in ne bi bil sumničav. Oropanje ljudi je igra številk. Po drugi strani pa bi lahko nevtraliziral matični liker in ga ponovno izomeriziral ter odvzel še 20 % D, ki je ostal, in fantu poslal 83 % L. Verjetno je razlog, da tega ni storil, ker je prvo vlečenje denar, drugo pa je vredno le 1/2 toliko za iste vire. Tretji in četrti bi učinkovito dobila vse D, vendar zaradi zmanjševanja donosov obstaja točka, ki običajno ni 100-odstotna, kjer se napor in rezultat uravnotežita. Ne bi bil presenečen, če je njegov drugi račun prodajalec predhodnikov. MO se ujemajo
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
474
Reaction score
247
Points
43
Deals
1
Could off jih je pomešal lol a nother one v oddelek za prevarante 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
331
Reaction score
278
Points
63
Btcboss2022 ne bi označil za prevaranta, vsaj ne po namenu. Pravzaprav verjamem, da se iskreno trudi, vendar obstaja težava. Metode, opisane tukaj na forumu, so pravzaprav arbitrarne, recimo, da je stvar naključja, katera stereoizomera kristalizira prva in ta bo v nastali soli v presežku. Enkrat je lahko d-, naslednjič pa l- in ja, 70 proti 30, to je točno to, kar dobiš na ta način. Če nimate polarimetra, da bi sami preverili optično rotacijo (enostavno), potem dobite lepe kristale in ker videoposnetki in prispevki tukaj vedno trdijo, da bo le d-, si mislite: "Super! Kristali! To mora biti d-meth!".

Zato menim, da je napačno imenovati btcboss2022 prevaranta, če vam ne povrne denarja ali zagotovi uporabno gradivo, no, to bi bilo nekaj drugega.

In seveda je očitno dejstvo, da ne boste mogli kupiti d-metha dobre kakovosti, recimo 85 % ali več d-ja, za manj kot 30 €/g in to za kilograme. Ker so napori in stroški proizvodnje zelo visoki in je vse, kar je manj, ekonomsko nesmiselno.
Enako velja za vse droge, ki se sintetizirajo v tajnih laboratorijih. Če ima nekdo v lasti kemično tovarno, potem lahko vse to proizvede za skoraj nič, in to v odlični kakovosti. To je bilo dokazano z Imhausen XTC v osemdesetih letih prejšnjega stoletja, najboljšimi tabletami MDMA, kar jih je bilo kdaj koli na trgu.

Če koga zanima, da bi naredil video ali slikovno vadnico o tem, kako z zelo preprostimi sredstvi preveriti (približno) optično rotacijo, ki je na voljo vsakomur, mi pošljite PM in mu bom priskrbel, kar mora vedeti, samo nimam ne časa ne živcev za to.

Prav tako mi ni všeč, da je videti, kot da so Kitajci pogosteje prevaranti kot drugi, kar ni res. Ugotovil sem, da so Kitajci precej pošteni poslovneži, z edino pomanjkljivostjo, da ne moreš nikoli dobiti povračila, saj raje umrejo, kot da bi vrnili prejeti denar. Vendar so pripravljeni nadomestiti škodo z blagom, če je to potrebno. Prevarante ali odkrite tatove in roparje je mogoče najti v Nigeriji (seveda), Južni Afriki (ne črnci), vseh arabskih državah (ne-muslimani so vedno v igri) in vrh je Avstralija (vsak zločin misli, da je Ned Kelly prerojen).
Seznam je popolnoma subjektiven, a ker sem ga sestavil jaz, je s tem razglašen za evangelij. ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Pozdravljeni prijatelj, hvala za nepristranski pogled na kitajske dobavitelje, upam, da bomo sodelovali z vami, če bo priložnost.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Še vedno mi pripada 3500 us (prisilil me je, da sem plačal iz depozita kot predplačniški nalog za nakup predhodnika) in mi prodal 400 gramov, ki niso naredili nič, samo potisnili so me navzdol ... Desetkrat sem ga prosil, naj mi vrne Xmr 3500 us ... On me je samo ignoriral..Žal mi je prijatelj Kako bi imenovali takega človeka? prevarant ali zakonit?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
moje pravilo je, kjer so depoziti velik denar; kot sem samo jaz depozit plačati in tako tabele obrnil v tem narko območju. Brez težav, brez izstopne prevare, naj se prodajalec obnaša po naročilu. Prodajalec je pogosto bogatejši od kupca in je lahko bolj sproščen. Tega problema tukaj ne bom imel. Plačajte velikemu BB 5-odstotni depozit in ste ga naredili. Predvidevam, da je BB escrow nekoliko bolj na strani kupcev, če je kakšen, skoraj nisem slišal: BB nepošteno escrow rešuje. Ali vi?
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
oprostite, ampak to se sliši kot popolna neumnost. ta mešanica (71 % l-metha + 29 % d-metha) je natančno razmerje metha, kuhanega iz p2p.
verjamem, da iz nekega razloga za njuno ločevanje ni bila uporabljena nobena kiralna kislina. bodisi pomotoma bodisi namerno.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
331
Reaction score
278
Points
63
Meth po P2P je precej arhetipski racemični z d- in l- methovo porazdelitvijo 50/50 % +/- 1-2 %, vsaj tako je v mojih krajih gozda, če pa to veste zagotovo, potem prijazno povejte, kako ste prišli do tega in ali ste to preverili z uporabo polarimetra?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
ko poskušate kupiti poceni razsute narcise iz velikih tovarn sourze Kitajske in njihovih proxys, kot je Vietnam, ste v kriminalnem območju in večina vas bo odpihnila, to je logika, zato me vidite, kako gorim na slabih.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Z njim sem opravil dva posla in menim, da je zelo dober. Poleg tega sem metode sinteze in rešitve, ki jih je delil, videl v številnih tehničnih objavah. Zelo sem mu hvaležen za njegov prispevek k forumu. Morda je v zadnjem času naletel na težave. Tudi jaz ne morem stopiti v stik z njim.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Njegove tehnične sposobnosti pa so neposreden dokaz, da je točno vedel, kaj počne, in da je bila to namerna zvijača
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Da, mislim, da imaš popolnoma prav...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
btcboss je nasprotje tovarniških popolnih narc, ki se prodajajo pod mizo v klepetu, če niso scam(verjetno)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Če preberete njegove objave, boste ugotovili, da je podrobno seznanjen z ločevanjem enantiomerov. Verjetno je vsaj tako dobro poučen kot kdor koli na tem spletnem mestu. Nikjer nisem prebral nič bolj informiranega, kar ne bi bilo sci-hub ali Google scholar
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Vsa stvar z nečisti kristali naredi skrivnostno popoln vtis. Očitno je naredil dobre narkotične učinke še vedno kot poeple kupujejo od njegovega tako in potem nenadoma dobijo izhod scammed. Factory so čiste čiste farmacevtske čeprav s svojimi računalniškimi laboratoriji. Komu lahko zaupate.
 
Top