Ne bodi ta človek - wannabe Walter White je bil priprt, še preden je začel

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Branje knjige The Construction And Operation Of Clandestine Drug Laboratories bi mu zagotovo pomagalo.

Pri vzpostavitvi laboratorija je absolutno pomembno, da lokacijo izberete tako, da ga v nujnih primerih ni mogoče izslediti.
Prav tako se z obveščanjem nepotrebnih ali nevpletenih oseb o svojem delovanju izpostavljate večjemu tveganju.

Morebitni zajebanci, ki jih je storil ta človek:

- Prejemanje predhodnih sestavin na njegovo ime
- prejemanje laboratorijske opreme na njegovo ime
- registracija laboratorija v njegovem imenu
- obveščanje drugih ljudi (morda hvaljenje, da je naslednji Walter White, ne vem)

V bistvu je naredil vse, kar bi lahko kdo naredil narobe, zato ne morem dovolj poudariti, kako pomemben je pravilen OPSEC.

Spodnji članki so v nemškem jeziku, vendar je zanimiva zgodba, ki jo je treba prebrati, ko je prevedena v angleščino.

OPOZORILO CLEARWEB


 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Nikoli ne plačujte dobaviteljem prek sledljivih bančnih nakazil! To lahko pokvari celotno operacijo! o_O

Obstajajo celo načini, kako dobavitelje poplačati s transakcijami, ki niso kriptografske, in hkrati ostati anonimen!

Bodite previdni.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Na kakšen način na primer?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Številne izdelke, ki so potrebni za sestavo laboratorija, lahko kupite v velikih spletnih skladiščih, kot so wallmart, amazon itd. Ta skladišča pogosto ponujajo kupone, ki jih je mogoče kupiti z gotovino na kateri koli bencinski črpalki in/ali v supermarketu.

Drug način je odprtje anonimnega bančnega računa na tuje ime. Tudi te račune je mogoče preprosto kupiti. Če izberete pravo banko, lahko račun napolnite tudi z gotovino v bližnjih supermarketih. Bančne račune, ki ponujajo tovrstne storitve, je mogoče zlahka najti.

Poleg tega predlagam, da pakete, ki vsebujejo opremo, ki naj bi se uporabljala pri nezakonitem delovanju, pošljete na slepi naslov (burner adress) ali na pošto v bližnji državi ali zvezni državi. Pri tem predlagam tudi uporabo lažnega imena, da paket prejmete anonimno.

Če je potrebna pomoč, prosim DM, da lahko pomagam z nadaljnjimi nasveti.

Cincerly, Gerald Cotten
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@Gerald Cotten, Obstajajo celo načini, kako dobavitelje poplačati s transakcijami, ki niso kriptografske, in hkrati ostati anonimen!
Ali lahko, prosim, podrobneje pojasnite?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Oglejte si odgovor, ki sem ga poslal uporabniku AKWA v okviru tega prispevka.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Lahko grem v Walmart in kupim polnilno kartico Visa/MasterCard/American Express, z gotovino in lahko nanjo v trgovini naložim denar z gotovino. Lahko pridem na splet in nanjo vpišem poljubno ime ali nobenega imena.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Sliši se v redu, nikoli nisem pomislil na to možnost,@Frit Buchner
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Druga možnost je Ezzocard, ime in naslov po meri na karticah, ki jih je mogoče kupiti s kriptovalutami prek spleta.
 
View previous replies…

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Čudovito! Hvala m8! To me je morda pravkar rešilo pred tem, da bi me razbili!
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Kadarkoli se mi zahoče izdelati kakšno stvar, poskušam najti spletna mesta z ranljivostmi, ki jih lahko izkoristim in jih prevaram, da mi dajo brezplačne reagente. To je odličen način, vendar morate imeti znanje o socialnem inženiringu in izkoriščanju spletnih mest.
Biti dober heker in kemik včasih pride prav. :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Po mojem mnenju je treba sprejeti kompromis v smislu tveganja. Včasih je vredno tvegati za nekaj, kar vam bo na dolgi rok noro pomagalo.

Če nikoli ničesar ne tvegate, ne boste prišli nikamor. Končali boste samo s posranim steklom, posranimi kemikalijami in vsem tem za večkratno ceno.

Odličen način, kako se tega lotiti, je, da za celotno operacijo ustvarite prikrito zgodbo. Takšno, ki bo dejansko videti legitimna in jo bo mogoče uporabiti v primeru suma. To pomeni, da se boste morali potruditi, da jo boste ustvarili, vendar vam bo to čez čas prihranilo veliko preglavic. Zaupajte mi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
V idealnem primeru ne bi želeli niti srečati nekoga, ki bi mu morali povedati prikrito zgodbo :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
I
Mislim, da je najverjetnejši razlog, zakaj so ga ujeli, kot ste omenili, hvalisanje pred drugimi.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
"
22-letnik je imel v kleti laboratorij za izdelavo eksplozivnih drog

Tirolska policija je preprečila obsežno trgovino z amfetaminom. Preiskovalci so v Innsbrucku aretirali 22-letnika, ki je v svojem laboratoriju poskušal nezakonito proizvajati amfetamin in ga nato prodajati. Po nekaj zaslišanjih so ga izpustili, je v torek sporočila policija.

Povedali so, da ga bodo izpustili po končani preiskavi. Dvaindvajsetletnik je za svoj vstop v posel z drogami iz Kitajske naročil dodatno laboratorijsko opremo in kemikalije. Z izhodiščnimi materiali bi lahko izdelal do 45 kilogramov amfetamina. Strokovnjaki zveznega kriminalističnega urada in tirolske policije so jih zavarovali v najeti kletni sobi, ki je bila urejena kot laboratorij. Ne brez tveganja, saj so bile kemikalije zelo eksplozivne.

Po navedbah policije je bilo dokazano, da je obtoženi od leta 2012 komercialno posredoval MDPV. Med zaslišanji je 22-letnik priznal, da je "želel postati velik v nezakoniti proizvodnji in trgovini z amfetaminom". Poleg tega je že prej izdelal manjše količine amfetamina za testne namene in jih posredoval potrošnikom."

Kaj je bs o eksplozivnih kemikalijah. Kemikalije, ki so vnetljive in zato dovzetne za eksplozijo? Kdo bi si mislil... :eek: Resnično, prestrašili so me. Zakaj ne poskusijo sami izdelati amfetamina brez vnetljivih/eksplozivnih kemikalij. Z veseljem bi jih gledal, kako trpijo, ko jim ne uspe.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Little G je bil pošten, bo dobil 3-5 let
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Najboljši del pa so slike njegovega laboratorija. Zakaj je sploh naročil predhodnike za 45 kg hitrosti, ko pa ni imel popolnoma nobene opreme za proizvodnjo takšnega obsega. Ljudje... prosim, naročajte samo tisto, kar dejansko potrebujete 😑
 
Top