NAREDITE SAMI: Prenosni laboratorij (pohodne digestorije)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej, ljudje,

kot pove že naslov, sem razmišljal o DIY sprehodu v digestorijih.
Na splošno je digestor odlična dopolnitev laboratorija, toda kaj če bi ustvarili sistem, ki odvaja in pretvarja vse hlape in zrak iz laboratorija, hkrati pa jih usmerja v iste cevi, ki prihajajo iz glavnih odsesovalnikov, nameščenih poleg virov hlapov?

V bistvu imam v mislih dodajanje drugega ekstrakcijskega sistema v laboratorij, poleg sistema, ki se uporablja za ekstrakcijo hlapov neposredno iz reaktorjev itd.

Na naslednjih slikah je prikazan odličen laboratorij, objavljen v prispevku, ki ga je objavila uprava foruma:

NH9U78mdXb


To, da je prostor prekrit s plastiko, je odlično, saj je laboratorij v primeru nesreče mogoče enostavno razstaviti, ne da bi pri tem pustili dokaze (npr. najem stanovanja).
Prav tako je odličen dodatek k zgoraj opisanemu laboratoriju vodni filter (desni kot), ki naj bi še bolj očistil hlape.

Če bi ta koncept naredili prenosen in vanj namestili dodatne odsesovalne/ventilacijske sisteme, bi bil še bolj primeren za številne ljudi, ki iščejo prostore za postavitev trgovine.
Iskanje stalnih prostorov ne le povečuje tveganje, ampak je za mnoge tudi zelo težavno, zato sem mislil, da bi začel to temo tukaj, da bi razpravljali o zamisli o popolnoma prenosnih laboratorijih.

Tukaj je tisto, kar sem našel na spletu, mislim, da je to neverjetno kot prenosni laboratorij, ki bi ga lahko postavili v najem za krajše časovno obdobje:

R4W0nFeESk

(zgornja slika: poudarjeni stropni odvodniki dima)
U67Q48zxiM


(zgornja slika: poudarek na dodatnem premičnem odsesovalniku dima + folija za zaščito pred pogledi)

Mislim, da bi tu manjkala le močna plastika, ki bi prekrivala tla, da razliti reaktorji ne bi uničevali tal stavb in puščali sledi.

Kaj menite o tem z vidika varnosti in na splošno z vidika funkcionalnosti laboratorija?
Ali bi morda kaj dodali?

Cincerly,

Koko
 

Attachments

  • usrXGveKhg.png
    usrXGveKhg.png
    149 bytes · Views: 201

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Growbox in imate enako, vendar mora dim iz kisline iti ven oblika ali morate delati s kislino zunaj strani
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dobro, na to še nisem pomislil!

Vhodi za prezračevalne cevi so odlični, hvala, da ste to dodali.

A7WqQVBtxv
 
Top