• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Ali je kdo v New Yorku, ki je spodoben kemik in bi se rad pogovarjal?

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Rad bi se pogovarjal z Newyorčanom, kot sem jaz, o nekaterih kemijskih b.s. in idejah...
Je kdo pripravljen?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Ljudje neradi povedo, kje živijo, zaradi zelo posebnega pravnega razloga. Hej, mi modi za kemijo v vrtcu, radi se pogovarjamo o kemiji na hipotetičnem področju in veliko je pametnih fantov, ki občasno spustijo kakšno kemijsko larpovsko igro vlog
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Ker ste povedali, da ste v New Yorku, lahko zdaj vsi organi kazenskega pregona v New Yorku ( no, ne vsi, ampak posebej šerifi) preiskujejo pasje sranje iz vašega profila, vas lovijo za informacije in vas poskušajo zbrati. Če ne bi navedli New Yorka, ne bi mogli, saj ste jim z navedbo New Yorka povedali svojo pristojnost. Amcop iz New Yorka ne more preiskovati osebe v Južni Karolini (razen če so zvezni agenti), ker to ni v njegovi pristojnosti. Ne smejo naključno brskati po internetu, morajo imeti pristojnost, in zdaj jo imajo.
 
Top