Vedno ostanite v stiku s forumom BB. Element/Matrica.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Fragment-V22-01.jpg

Fragment-V22-02.jpg










Fragment-V22-10.jpg
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ni na voljo v iPhonu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Glavna stvar je, da svojega profila v sporočilu ne registrirate na javnem strežniku, temveč na našem strežniku element.bbgate.com.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Račun lahko ustvarite neposredno v aplikaciji, navesti morate le naslov strežnika, na katerem je ustvarjen.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ne morem vstopiti s povezavo in poskusil sem v aplikaciji potrebujem naslov strežnika lahko nekdo objavi, prosim
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Imam notranjost, hvala!

Ali se je treba pridružiti kakšnim sobam ali se ne bo uporabljal tako, kot se bo uporabljal?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Do nadaljnjih navodil se lahko zadržujete tukaj::)
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ali imam prav? Samo 2 sobi ali?
 

Attachments

  • dFjf5D4klA.jpg
    dFjf5D4klA.jpg
    126.5 KB · Views: 405

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Da, zdaj boste na pametni telefon prejemali obvestila o forumu in ne boste zamudili prejetih sporočil ali drugih omemb svojega profila na forumu.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Končno sem se vključil zahvaljujoč bbgate
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
To je zanimiva zamisel, vendar imam vprašanje glede op-sec. Kakšna je funkcionalnost potisnih obvestil? Vem, da ima program Session šibko točko v tem, da lahko LE korolira ID uporabnika na določeno napravo tako, da pošlje sporočilo na ta ID in časovno prilagodi potisno obvestilo prek Googlovih strežnikov.

Session to zaobide tako, da lahko onemogočite Googlova obvestila in se v celoti zanašate na njihovo decentralizirano komunikacijsko omrežje na račun hitrosti in zanesljivosti (obvestila lahko trajajo več ur, včasih pa celo ne gredo naprej).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Absolutno varnih sistemov ni. Vsako orodje, ki se imenuje varno, je še vedno kompromis med varnostjo in udobjem. Vendar morate biti razumni in ne izumljati nečesa, česar LE nikoli ne bo, saj je rešitev, ki ste jo opisali, neučinkovita.
Če se tako bojite Googlovih storitev, uporabljajte posebne operacijske sisteme brez njih.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
To je popolnoma razumljivo. Nikakor ne trdim, da se to ne bi smelo izvajati. Zamujen in nezanesljiv sistem bi bil nasprotje temu, kar počnete. Možnost takojšnjega obveščanja o pomembnih dejavnostih na forumu bi bila velika pridobitev za tiste, ki tukaj poslujejo.

Vprašal sem samo zato, ker sem o tem vprašanju že videl razpravljati (in nisem mogel hitro najti ustreznih odgovorov [morda so zakopani v dokumentaciji] na straneh Matrix ali SchildiChat). Mislim, da je to na koncu precej nepomembna točka, saj imamo v primeru kompromitacije zasebnega strežnika BB vsi verjetno večje težave kot potisna obvestila.

Nadaljujte z dobrim delom!
 
Top