1 D Sinteza LSD?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ali lahko kdo navede, kako se izdela 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kaj je 1N acil na tem (1P, 1A, 1CP) vem. Običajno je treba aciliranje N opraviti na predhodniku (obstaja možnost aciliranja kot zadnjega koraka), tako da lahko iz istega LSD naredite vse vrste, odvisno od tega, kakšen acil klorid je pri roki. Propionil je priljubljen in ga je enostavno kupiti.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zanima me, kakšen bi bil učinek, če bi bila veriga dolga, in zdaj imam klenega razodetja, ki ga ne bom pljuval tukaj, ampak miristoil klorid je enostavno narediti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamid, endogeni transmiter, je amid arahidonske kisline.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
čeprav ima zamisel v svoji ideji določeno količino stabilnosti, se bo najprej pojavilo nekaj težav, prva je, da bo dejansko ustvarjanje molekule zelo dolg in neučinkovit proces, sterične ovire in vse to, druga točka bi bila, ko se na rep amidov doda določena količina ogljikov, molekula postane preveč nepolarna in ne more difundirati skozi krvno možgansko pregrado, menim, da po približno četrtem ali petem ogljiku, torej 1h-lsd, potem postane nepsihoaktivna
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Želim si, da bi vsi znali odgovarjati tako! ali ste profesor? (ljudi precej pogosto imenujem strokovnjak, toda profesor ste dobili redek kompliment). Iskreno, nikoli nisem pomislil, da je celotna molekularna sestava zato, da preide BBB, ker vem, da gre za prozdravilo, bi lahko stavil, da se zaradi tega hidrolizira. Arahidonska kislina gre po svoji poti in LSD ne bom potapljal v to večno fascinantno fiziologijo, tako gre moje razmišljanje in bom prebral. Biokonjugati so po svoje kul, tako da ni sramotno, kar sem napisal, vedoč, da se odmerek poveča, ker je acil večji. Arahidonska kislina je moja frustracija in upam, da je vsaj ena bučka preživela množično uničenje moje kemične zbirke (dragocena, ker sem "izsilil" DEA, da mi jih je vrnila, vendar so jo starši uničili). Imel bom 50 g, če imam srečo, imam staro fascinacijo nad to maščobo, katere strukture ne znam niti narisati (zdaj me je sram, saj se predstavljam kot biokemik). Sintetik v meni ve, da je ne bom uporabil v praksi, in ja, videti je, da je veliko dela. Hvala vam, da ste osvetlili tole in da ste me spodbudili k iskanju še več. Lep pozdrav!
 
Top