TLC pri výrobe b-styrénu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ahoj chlapci,

Práve som si tu prečítal príspevok o TLC liekov.
Momentálne sa pohrávam s Henryho reakciou, ale pohrával som sa aj so studenými redukčnými animáciami tryptamínu - v podstate lietam naslepo...

Som trochu zmätený - práve som sa pohrával s tým, čo chatGPT navrhol ako východisko.
Som trochu zmätený. Potrebujem obidve vlnové dĺžky UV, aby som všetko videl, ak nevyvolávam pomocou jódu a jednoducho prezerám pod UV?

Pri mojom poslednom teste som použil etylacetát:etanol v pomere 8:2 - nemám amoniak a napísalo mi to, že sa bez neho zaobídem.

Zistil som, že obidva fľaky jednoducho stúpajú nahor, kam sa mobilná fáza dostane... Nevidím žiadny rozdiel v prejdenej vzdialenosti, čo však predpokladám - keďže som použil 2,5-DMOBA a tryptamín len na cvičenie.
AKTUÁLNE - po čase, ktorý mi zabralo písanie tohto príspevku, som platňu znovu preskúmal pod UV a teraz vidím východiskový bod...

1. Túto techniku budem väčšinou používať na zabezpečenie úplnej konverzie pri syntézach na rozdiel od testovania vopred zakúpených drog na čistotu - takže predpokladám, že ak si všimnem s RM a po vyvolaní sa ukáže viacero "bodiek", znamená to, že ešte nedošlo k úplnej konverzii?

2. Je tiež dobrý nápad odobrať vzorku nerefluxovanej zmesi aj na porovnanie - predpokladám, že áno, pretože je potrebné vidieť, že sa vyvíja inak?

Myslím, že som trochu zmätený...

Tu je môj 2. pokus - 2,5-DMOBA naľavo a tryptamín napravo. (Chápem, že je nepravdepodobné, že by ste tieto dve testovali vedľa seba) aj tak - testy

Tiež mi prišlo trochu smiešne, keď ste povedali, že ste odstrihli platňu nožnicami, pretože moje sú sklenené lol
Kúpil som si však rezačku na sklo, ktorá funguje skvele, ale je ťažké rezať rovno, preto sú okraje mierne zvlnené.

MIEkxurSzn


Aha, to je divné, otočilo to obrázok nabok....okay spodok taniera vpravo, vrch vľavo. Ospravedlňujem sa za to.
Takže sú tam 2, 2,5-DMOBA škvrny a 3x tryptamínové... neviem, prečo sa však horné škvrny tryptamínových škvŕn nezobrazujú... nedostatok amoniaku?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Úprimne povedané, myslel som si, že "postrehová" časť bude najťažšia - ako som sa mýlil! Ha
 
Top