Question Roztrieštiť

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Môžete fajčiť shatter z bežnej misky?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nie, nebude to fungovať.

Možno by ste mohli vytvoriť akúsi rúrku z alobalu a zohriať jej dno, prípadne to urobiť ako pri iných drogách a vložiť drť do trochu zloženého alobalu.

Na shatter zvyčajne potrebujete zariadenie na dabing

Buď si vyrobte nejaké požívatiny, alebo použite fóliu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Teda môžete, ale v skutočnosti nevidíte, čo robíte. Miska je ako bublina, ktorú ste stlačili vrchom nadol. Fajčil som ju zo stonky s crackom, naháňal som draka, horúco som ju railoval, ale spôsob, ako to urobiť, je;
QgKXhdOlaQ

Vákuová pumpa so studenou pascou bong. Potom, keď ti dôjdu sračky, vyleješ vodu do poe panvice a odparíš ju... Tada núdzová skrýša
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Pripomína mi to situáciu spred niekoľkých mesiacov, keď som sa chcel zhúliť a nemal som po ruke žiadne črepy... a pozrel som sa na tina bong a uvidel som v ňom tú fuj, starožitnú vodu z bong.
Vedel som, že jej pitie je vylúčené, pretože som sa pri tej myšlienke takmer dávil. A potom sa mi rozsvietila žiarovka. Pri pohľade do kúpeľňovej skrine som si všimol flotilovú škatuľu na klystír. Zvyšok už poznáte,

Lol cítil som sa, akoby som si vstrekol štvrť gramu tej vtedajšej veci!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Miešal som ju s trávou a používal som pulsar smoker..je to malý vape nie som si istý, aká je teplota, funguje dobre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Neviem, čo znamená POTV, ale ak fajčím trávu, čo v súčasnosti robím len zriedka, mám celý herbe vaporizér, ktorý nie je
Worth A damn a mám e-nail bong rig s cievkou a pid. Je to dosť univerzálne. Na vspe trávu to nastavím na cca 725-750f a math je dobrý cca 425°f a crack cca 275°f funguje dobre
 
Top