Defendant found to be a scammer Podvodná dohoda so spanapou

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Už som tento problém zverejnil pred týždňom, ale vtedy prišiel @spanara na pobočku s odpoveďou, takže zrejme bol trejd odstránený administrátorom.

Tento týždeň prešiel opäť bez akéhokoľvek výsledku: a od predajcu nemá zmysel čakať nič okrem jasného a priameho vrátenia peňazí.

Nebol to prvý obchod a prvý obchod bol dokonca v poriadku. Takže som bez váhania 14.04.23 previedol krypto.
Ale táto aktuálna objednávka nebola odoslaná ani za dva týždne, tak som prišiel sem na fórum. Potom hneď ako som napísal problém som dostal od predajcu odpoveď s prázdnym číslom zásielky a štandardným "blahblahblah-be-calm-sending right-now".
Mám poukázať na to, že zásielka s týmto sledovacím číslom nebola nikdy odoslaná? Samozrejme, že nebola(((
Svätý! Počas posledného týždňa som dostala niekoľko odpovedí so štandardným "zajtra", ktoré pokračovali až do momentu, keď nie je potrebné odoslať. Na túto skutočnosť bol predajca upozornený a dostal prísľub vrátenia peňazí. Mám poukázať na skutočnosť, že peniaze neboli vrátené? Neboli((((

Pre administrátora. Kópia emailingu s presnými údajmi v PM na vyžiadanie. Prosím neuzatvárať tému, kým sa to nevyrieši.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Nie je to dobrý pohľad @spanapa práve vrátil peniaze frajerovi
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Od @spanara som nepočul žiadne. Ani tovar, ani náhradu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Viete, čo ľudia povedia: Prečo ste nepoužili escrow?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kladiem si rovnakú otázku. hahaha.
pravdepodobne preto, že to nebola prvá dohoda a chcem byť dobrý človek a uľahčiť to predávajúcemu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Len eskortné frajerky, ospravedlňujeme sa za to.

Aká škoda, že to @spanara stiahol, aká škoda - tento predajca mal potenciál rásť.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top