Novinári agentúry Reuters

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pred hodinou bola na fórum prostredníctvom systému ticketov doručená nasledujúca požiadavka:


Som neuveriteľne nahnevaný! A tu sú moje pripomienky:
1. Musíte byť dosť podlá a zlomyseľná osoba, aby ste rok pripravovali materiál o našom BB Fóre a potom požiadali o komentár v nedeľu, keď by som tu pravdepodobne nebol. A aby ste mi na zaslanie komentára poskytli menej ako 24 hodín. Zrejme sa počíta s tým, že si ho jednoducho nestihnem prečítať a včas odpovedať.
2. Keď oslovujete ako úradník, musíte sa predstaviť. Uveďte svoje meno a priezvisko, aby som si vás mohol overiť ako skutočného novinára.
3. Musíte uviesť firemné e-mailové konto z domény vašej agentúry.

Ak napriek tomu chcete rozhovor a odpovede na vaše otázky, rád vám ich poskytnem, ale musíte dodržiavať tieto jednoduché a priame pravidlá novinárskej etiky. Uverejňujem to verejne, pretože chápem tón vášho článku. Spochybňujem nestrannosť novinárskej práce agentúry Reuters a požadujem, aby sa autor budúceho článku po jeho uverejnení vyjadril.


UPD:https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
Last edited:

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Opäť sa potvrdzuje správnosť starej múdrosti "Nech médiá nenávidíš akokoľvek, nenávidíš ich málo". Povolenie menej ako 24 hodín sa zdá byť štandardným trikom medzi staršími médiami, ktorý im umožňuje tvrdiť, že "oslovili sme BBGate, ale nedostali sme žiadnu odpoveď", je technicky správne.

Iróniou je, že problém s fentanylom spôsobila vojna proti drogám. A tým, že išli po fentanyle, médiá a orgány činné v trestnom konaní spôsobili niečo ešte horšie. Nitazény. Poučíte sa niekedy, Reuters?

V tomto príbehu je však jedna pozitívna vec. Agentúra Reuters potvrdila, že BBGate je legitímny a bezpečný trh s predajcami, ktorí dodávajú vysokokvalitný výrobok podľa reklamy. V najbližších dňoch zadám svoju prvú objednávku.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Na fóre je verejne uvedené, že akékoľvek informácie v súkromných rozhovoroch sa uchovávajú najviac 90 dní, potom sa všetko vymaže. Nemôžem si ani overiť, čo a od koho kúpili.
 
Last edited by a moderator:

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Typická mediálna taktika, má 328 dní na predloženie argumentu, dáva žalovanému 1 deň na predloženie vyvrátenia. Prichádza mi na um citát "Pravidlá pre teba, ale nie pre mňa ".
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Nezabúdajme, kde sa začala opioidová kríza je veľmi ľahké obviniť zo svojich problémov webovú stránku a spoločnosť na druhom konci sveta, ale bola to Big Pharma, ktorá všetkých priviedla k závislosti od oxykodónu, ktorá platila chemikom aj lekárom za ich presvedčivé správy. Spolu s politikmi, ktorí zatvárali oči, zatiaľ čo sa im plnili vrecká. Dúfam, že Reuters Reach je aj tieto subjekty a požiadať o komentár k článku.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Áno, ale ide o to, že ste mohli dôverovať tomu, čo ste dostávali, pretože väčšina ľudí dostala vedrá z kliník bolesti.

Takisto sa zdá, že veľa úmrtí na predávkovanie by sa malo považovať prinajmenšom za zabitie z nedbanlivosti, pretože obetiam klamali o tom, čo dostávajú.

Mám priateľa, ktorý dlhodobo užíva heroín; je to jeden z tých ľudí, ktorí si zrejme dokážu udržať normálny život a kariéru. Keby ste mu povedali, že je to s prímesou fentanylu, bol by za to a dávkoval by si správne; ale ešte vo februári 2023 si kúpil súpravu narezanú s vysokým percentom fentanylu a nepovedali mu to.

Myslí si, že nezomrel kvôli svojej tolerancii, ale bol napojený na prístroje a musel používať invalidný vozík a potom chodítko asi osem mesiacov; trvalo dva mesiace, kým mu niekto rozumel, čo hovorí.

Politici sú chodiace prípadové štúdie Dunningovho-Krugerovho efektu a ubíja ma, že si vždy myslia, že sú takí múdri, ale vôbec si neuvedomujú zákon nepredvídateľných dôsledkov. Potom, samozrejme, federálna polícia DEA, FBI, ATF atď. s radosťou prijíma rozšírené právomoci a rozpočty.

Človeče... zdá sa mi, že stále rozprávam o tých istých veciach.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ak sa o samotnej webovej lokalite fóra klame, čo znamená, že sa o nej alebo jej činnosti uvádzajú nepravdivé a poškodzujúce tvrdenia, môže to potenciálne predstavovať ohováranie.

Riešenie obvinení z ohovárania voči fóru si vyžaduje proaktívny prístup, ktorý vyvažuje právne aspekty s účinnými komunikačnými a moderátorskými stratégiami na ochranu dobrého mena a integrity fóra.

Ohováranie v obchodnom styku môže mať podobu ohovárania (vyslovené nepravdivé tvrdenia) alebo urážky na cti (písomné alebo uverejnené nepravdivé tvrdenia). Podniky môžu podniknúť právne kroky proti osobám, ktoré vydávajú nepravdivé a poškodzujúce vyhlásenia, ktoré poškodzujú ich povesť a obchodné záujmy.

Vydanie verejnej odpovede: Verejné vyjadrenie k nepravdivým tvrdeniam na fóre alebo prostredníctvom iných komunikačných kanálov s cieľom objasniť pravdu a opraviť dezinformácie.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
"Reuters sa spýtal admina bbforum @HEISENBERG "vie tvoja mama, že si gay?" Odpoveď sme nedostali."
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
The Pirate Bay
zostala online vďaka technickej odolnosti, anonymnému hostingu, právnym manévrom, podpore aktivistov a svojej globálnej, decentralizovanej povahe napriek opakovaným pokusom o jej zatvorenie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nevyzerá to ako príbeh, ktorý bude kričať chválu na fóre. IDK veľa šťastia pri pohovore, človeče
 

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Tento typ situácií sa stáva oveľa častejšie, ako si predstavujeme, je to naozaj zámerná stratégia, ktorú používajú mnohí novinári.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Absolútne si stojím za týmto: "Nejde o prípad niekoľkých zlých jabĺk, ale skôr o ukážkový príklad víriacej žumpy bezohľadných tovarov s hŕstkou primiešaných výnimiek. Toto je moderná žurnalistika, práca maskovaná ako povolanie, ktorá má od úctyhodnosti tak ďaleko, ako si len možno predstaviť."

a: "Takmer vždy bude zastupovať agendu majiteľa a zvyčajne bude mať vopred pripravený príbeh, ktorý bude nasledovať."

a: "Chladná realita je taká, že v modernej dobe štvrtá moc v skutočnosti funguje ako ministerstvo propagandy."

Dlhá verzia: https: //dmtrott.substack.com/p/the-ministry-of-propaganda-journalists"

Netuším, ako títo ľudia v noci spia, keď strávili deň prekrúcaním pravdy za svoj plat.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Spia pokojne; sú si istí svojou spravodlivosťou, vysmievajú sa tým, ktorí len informujú o udalostiach, sú si vedomí, akí sú výnimoční, poháňaní k tomu, aby niečo zmenili, je ich bremenom pomáhať ostatným pochopiť, ako žiť.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
"Zo všetkých tyranií môže byť tyrania úprimne vykonávaná pre dobro svojich obetí tou najutláčajúcejšou. Bolo by lepšie žiť pod vládou lúpežných barónov ako pod všemocnými morálnymi byrokratmi. Krutosť lúpežného baróna môže niekedy zaspať, jeho amoku možno v určitom okamihu nasýtiť; ale tí, čo nás trýznia pre naše dobro, nás budú trýzniť bez konca, lebo to robia so súhlasom vlastného svedomia." - C. S. Lewis
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Niet divu, že som mal také problémy s hľadaním činidiel na výrobu NEfent. Vďaka Reuters!...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Mám pocit, že sa k tomu musím vyjadriť jednou vetou vyhlásenia: "prosím, vysvetlite, ako fentanyl viac uškodil, ako zachránil životy z dôvodu zmiernenia chirurgickej bolesti u oveľa väčšieho počtu ako závislých, ktorí v žiadnom prípade nie sú nevinní, pokiaľ sa nenarodili závislí". Toto je staršie: "Ak je užívanie drog škodlivé a prejedanie sa tiež, prečo sa potom vynakladajú obrovské sumy peňazí na lov drogových dílerov, ale žiadny fast-food nikdy nezaviedol užšie dvere do svojej reštaurácie?"
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Mohli ste odpovedať zdvorilou verziou výroku, ktorý ste tu uviedli. V podstate dať čitateľovi najavo, že sa neskrývate, ale nedostali ste dostatočný čas na odpoveď.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Nie je fent na fóre zakázaný ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň.
Fentanyl, jeho izoméry a analógy sú na fóre BB zakázané obchodovať.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
To som si myslel. Som za slobodu, autonómiu ect. Ale všetko musí mať svoju rovnováhu. Myslím si, že fentanyyl je tou rovnováhou. Som tiež pevne presvedčený, že nebezpečné drogy sú priamou reakciou na túto hlúpu vojnu proti drogám. Kokaín, mama, heroín. Používali sa oveľa lepšie, oveľa bezpečnejšie . Teraz máme tony alebo mizerné zmesi drog a všetko má v sebe fentyl.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rád by som počul aktuálne informácie, ak vám odošle správu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
KpO9tVd2l0
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Na tom sa nič nemení. Nechcú naše pripomienky, ak chcú hovoriť, som vždy pripravený, ale nie som pripravený komunikovať vo formáte - "Máte 2 minúty na odpoveď".
Navyše žijeme v rôznych časových pásmach.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aký slizký spôsob novinárskej praxe. Zdá sa však, že to je štandard mnohých dnešných novinárov. Som si istý, že má v pláne uverejniť nejaký sklon
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Chcel by som vedieť, prečo potrebuje informácie tak rýchlo. Predpokladám, že je ťažké uverejniť príbeh bez vašej strany
 
Top