Question Farmácia

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Vie niekto o online lekárni, kde by som mohol dostať pravidelné lieky? Napríklad antibiotiká atď. Samozrejme, bez lekárskeho predpisu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Tieto miesta sa nazývajú ", zložené lekárne" a môžu predávať určité lieky na predpis zložené z iných liekov alebo inertných zložiek. Chcem teda povedať, že sa môžete pozrieť na to, čo môže predávať zložená lekáreň, a to sú veci, ktoré môžete takto kúpiť. Tieto podniky nájdete aj tak, že vyhľadáte zložené lekárne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Alebo aspoň tak mi to bolo povedané. Tieto modré tabletky som dostal bez lekárskeho predpisu. Mohol by som si urobiť nábeh na vzorky. 😄
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Ďakujeme!! Takže si cez nich môžete objednať bez toho, aby ste narazili na problém s predpisom? Budú sa tabletky vyrábať?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Áno, ale väčšina lekární sú kombinované lekárne. Napríklad CVS je kombinovaná lekáreň. Môžete si cez ne objednať liek bez lekárskeho predpisu, namiesto toho tam bude dotazník o aspektoch vášho zdravia. Nemalo by byť potrebné hovoriť, že ak poviete, že máte niektorú z vecí uvedených v dotazníku, nemôžete danú vec dostať.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
V zozname som nevidel antibiotiká, ktoré sú regulované viac ako niektoré iné lieky z dôvodu rezistencie baktérií a nadmerného používania. Videl som však niektoré cenné lieky
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Ďakujeme vám, pane!
 
Top