Question Som nováčik v tejto oblasti, zaujímalo by ma, či mi všetci môžete poskytnúť tipy, triky a podobne?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dovoľte mi, aby som vám priblížil situáciu: Už dlhší čas mám predpísané rôzne lieky. Pred niekoľkými týždňami sa môj psychiater rozhodol vysadiť mi liek Zoloft, ktorý som dovtedy užíval niekoľko rokov. V dôsledku toho mi zostalo značné množstvo.

Napadla mi myšlienka, že by som mohol prebytok predať a získať tak potrebnú hotovosť. Ale ako je uvedené v nadpise, nikdy predtým som nepredal ani kvapky proti kašľu, nieto ešte také silné lieky ako Zoloft. Preto som sa dnes pripojil k tomuto fóru, aby som sa opýtal na základné veci: koľko zo svojich zásob by som mal predať? Koľko by som si mal účtovať v závislosti od toho, koľko sa rozhodnem predať? Aké kroky môžem podniknúť na ochranu svojej anonymity, aby som sa vyhol chápadlám orgánov činných v trestnom konaní? Oplatí sa vôbec predávať skurvený Zoloft?

Pre trochu väčší kontext (ale nie na úkor toho, že sa budem doxxingovať), uvažujem o predaji tohto Zoloftu v malom univerzitnom mestečku, kde sa nachádza moja univerzita vo vidieckom/prímestskom Maine, keď sa približne o mesiac obnoví vyučovanie. Treba tiež poznamenať, že v súčasnosti nevlastním auto, takže doprava na moje transakcie sa bude musieť uskutočniť buď pešo, alebo možno pomocou verejnej dopravy.

Uvažujem, že ak moje prvé transakcie dopadnú dobre, môžem predať ďalšie prebytky a možno z toho vytvoriť plnohodnotný biznis, ale možno rozmýšľam príliš dopredu. Koniec koncov, vyhnúť sa väzeniu pre mňa znamená oveľa viac ako zarobiť pár dolárov navyše.

Všetky pripomienky a rady sú vítané.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pochybujem, že si ich od vás niekto kúpi. Sú to SSRI, ktoré sa zvyčajne nezneužívajú, pretože nepôsobia okamžite a Nevyvolávajú veľkú eufóriu, stimuláciu ani tlmivý účinok na CNS.
Najlepšie, čo s nimi môžete urobiť, je nič, po čom nasleduje ich rozdanie niekomu, kto má depresiu, záchvaty úzkosti atď. Ktorý si ich nemôže dovoliť
 

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Vďaka za radu, brat. Takže v podstate hovoríš, že v tomto scenári nie je možné dosiahnuť žiadny zisk?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Správne.

Keď čítam váš príspevok, aj keby ste mali niečo šťavnaté, napríklad Xanax alebo Oxy, neodporúčam vám ich predávať. Závislým je zvyčajne veľmi jasné, keď je niekto začiatočník a dal by sa ľahko okradnúť.
 
Top