• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Brno Ako si môžete objednať?

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, už dlho si chcem niečo objednať z tejto stránky, ale nikdy som si nič neobjednala, takže sa chcem opýtať, či objednávate pod svojím skutočným menom a adresou, a chcem sa opýtať, či sa to dá poslať na poštu na vyzdvihnutie alebo do krabice
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Zatiaľ som tu urobil len jeden obchod a spolu asi 10 obchodov na Torzone a Archetype. Vždy pod mojím skutočným menom a adresou, pretože akékoľvek falošné mená alebo pokusy o využitie neobsadeného baraku vo vedľajšej budove veci len komplikujú a zvyšujú podozrenie. Poštová schránka na pošte je aj tak podložená zmluvou, kde je identifikovaný majiteľ, takže to nič nerieši, iba ak si ju otvoríte s falošnými dokladmi, ale to je oveľa väčšia operácia. Potom je však problém v tom, že mnohí predajcovia odmietajú posielať poštovú schránku.

V niektorých väčších bytových domoch je možnosť, že schránky sú staršie a možno aj niektoré rozbité. Tam je možné opustenú schránku opraviť/vymeniť a použiť falošné meno bez toho, aby si to niekto všimol. Nie každý však má túto možnosť.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Niektorí predajcovia zasielajú tovar prostredníctvom spoločnosti DPD. Tam to ide na falošné meno. Jediné, čo potrebujete, je telefónne číslo, najlepšie na kredit, aby vám kuriér zavolal. Predajcovia však neradi využívajú súkromné kuriérske spoločnosti, je to pre nich riskantné. Klasická pošta je pre nich anonymnejšia.
Skúsení predajcovia však vedia balíky zabaliť dostatočne dobre na to, aby sa vyhli odhaleniu.
Každopádne, najlepšie je samozrejme objednávať v rámci krajiny a v rámci EÚ, ak to inak nejde.
 
Top