Ako vyrobiť rýchlostnú pastu z A-oleja (hľadáte skutočný návod)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Dobrý deň, priatelia,

hľadal som skutočný návod, ako na túto tému.

Našiel som jedno vlákno, ale to vlákno nebolo to pravé. Ak by bol niekto taký láskavý a napísal dobrý postup, bolo by to skvelé!

Chcem vyrobiť 5 kg pasty Tvorba 1 litra oleja. PH je 12,2. Mám kyselinu sírovú 96 percent a izopropanol 99 percent. Mám aj 2kgt kofeínu a kreatínu. Pls nesnažte sa ma presvedčiť, aby som si nakrájal svoje veci. Ten chlap nechce zaplatiť viac ako 600 € za kg, tak ako to mám, do prdele, urobiť bez rezania. Ja potrebujem peniaze on potrebuje sračky rýchlosť, to je dohoda.

Ak by mi niekto pomohol, bol by som veľmi vďačný!

Ďakujem
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z 1 litra oleja najvyššej kvality získate maximálne 2,6-2,8 kg pasty a budete na to potrebovať metanol lepší ako IPA.
Čo sa týka PH, je mi jedno, čo si ľudia myslia a akým mestským legendám veria, ale PH12 znamená, že má ešte trochu vody (môžete si to overiť v mrazničke), najčistejší a najkvalitnejší olej má PH okolo 10 a zvyšuje sa, keď sa zmieša s rozpúšťadlom.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Zdá sa, že ste profesionál. Môžem vás požiadať o krok za krokom, ktorý by mne a ostatným veľmi pomohol, brat
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA funguje, ale nie je optimálna na dosiahnutie najvyššieho výťažku. Na 1 kg oleja potrebujete 5 kg čistého metanolu. Dobre premiešajte a kyselinu pridávajte po kvapkách pipetou na kyselinu za nepretržitého miešania, aby ste nepokazili žiadny amfetamín. Použite kalibrovaný digitálny merač pH (najlepšie Milwaukee) a dosiahnite Ph 6 pre pastu. Po dosiahnutí Ph 6 použite na sušenie veľké listy filtračného papiera (veľa ich je). Na časť miešania/rezania práškujte amfetamín na čo najjemnejší prášok aj kofeín. Použite stroj na miešanie prášku (nemôžem vám pomôcť, ktorý použiť, pretože túto časť práce nerobím, ale prídete na to, že to nie je ťažké) . Po namiešaní a zmiešaní prášku zvyčajne používame ručný hydraulický lis REDATS + ručne vyrobené oceľové formy na lisovanie prášku do formy tehly. Po lisovaní stačí vákuovať alebo vložiť do plastového vrecka a predať.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ďakujeme vám, bratia! Takže pre moje chápanie, ak chcem predávať mokrú pastu, vynechám časť filtračného listu ? A prečo ju ľudia dávajú do chladničky? Aká je výťažnosť pri tejto metóde ?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Musíte ju vysušiť a prefiltrovať, pretože po tom, ako prestanete miešať, amfetamín klesne na dno. Termín ''rýchla pasta'' sa zvyčajne vzťahuje na nie úplne vysušený alebo čistý produkt (čo znamená mokrý produkt, rezaný/zmiešaný produkt atď.) Chladnička je určená pre A-olej niektorí ľudia dávajú olej do mrazničky, aby okrem oleja zmrazili aj vodu, čo je divné, sám som to nikdy nerobil, len som ho vysušil sušiacim prostriedkom. Výťažok závisí takmer úplne od kvality/čistoty oleja A.
 
Top