Etyl-4-fenylacetoacetát POMOC?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Práve som to dostal je zo zdroja na druhej strane rybníka. Prečítal som si niekoľko príspevkov na tomto fóre, erowid atď. týkajúcich sa BMK>P2P a snažím sa potvrdiť užitočnosť tohto produktu pred mojím jebaním s ním. informácie uvedené nižšie ukazujú všetky podrobnosti, ktoré môžete vyžadovať dlhé s obrázkom pre vizuálne posúdenie, ako aj. potvrdiť vizuálne potvrdenie ompounds.

Moje ciele sú jednoduché. Syntetizovať dostatok P2P pre Q2 a zároveň si dopriať vlastnú zvedavosť do oblasti organickej chémie a zároveň si zabezpečiť cenné zručnosti.

Práve som to dostal zo zdroja na druhej strane rybníka. Prečítal som mnoho článkov a fór týkajúcich sa BMK>P2P a chcel by som požiadať o pomoc s CAS# 718-08-1.

Snažím sa potvrdiť užitočnosť tohto produktu pred mojím šukaním s ním.
Objednal som si BMK Glycidate "práškovú verziu", avšak moje vedomosti sú obmedzené, zatiaľ čo pokračujem v prehlbovaní svojich vedomostí o organickej chémii. Dajte mi prosím vedieť, ak budú k dispozícii nejaké ďalšie informácie.

Podrobnosti o výrobku/špecifikácie:

Produkt: Etyl 3-oxo-4-fenylbutanoát

CAS: 718-08-1

Poznámky - má vanilkovú farbu a vôňu, ktorá sa ťažko opisuje, ale nie je nepríjemná. Zdá sa však, že by mohla byť ohromujúca, ak by človek vošiel do jej práškového "oblaku". Zmes je kyslá.

Otázky:

1. Je niečo, na čo by som mal byť v súvislosti s týmto výrobkom upozornený? Sds, ktorá bola veľmi neúplná.

2. Je táto zlúčenina to, čo je potrebné na konverziu na P2P? Ak áno, mohol by ma niekto, prosím, odkázať na potrebnú metódu?

Moje ciele sú jednoduché. Som začínajúci chemik, ktorý je viazaný a odhodlaný učiť sa. Pripravoval som sa väčšiu časť roka zhromažďovaním všetkých reagencií, skla atď. a úspešne som praktizoval rôzne syntézy vďaka kolektívnym fóram/informáciám, ktoré mi sprístupnili ľudia s oveľa väčšími znalosťami, než aké dúfam, že raz budem mať.

Mojím cieľom je syntetizovať dostatok P2P pre 2. štvrťrok, oddávať sa vlastnej zvedavosti do oblasti organickej chémie a zároveň si do portfólia pridať užitočný súbor zručností.

Vopred vám ďakujem.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 485
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 462
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 485
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 454

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Podľa čísla CAS máte kvapalinu, na fotografii suchú látku. Bolo by skvelé vedieť, akú presne látku máte.

V prípade glycidátov ide o hydrolýzu v kyseline na p2p (alias BMK alebo fenylacetón)
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Presne to je môj problém. Prípad som našiel priamo u predajcu, ktorý ho poskytol, a zdalo sa mi zvláštne aj to, že som dostal prášok, keď CAS uvádza kvapalinu. Prebehla som však približne 300 gramov a všetky vyšli s kvetinovou vôňou a tmavožltou oranžovou tekutinou po hydrolyzácii. Ich farba sa zjavne zosvetlí po niekoľkonásobnom premytí soľným roztokom, aby sa pH dostalo na neutrálnu hodnotu. Mám pocit, že P2P je môj konečný produkt, ale prisahám, že nie je také ťažké dať mi len to, čo som si objednal, a vždy si predtým urobím domácu úlohu. Len sa snažím pochopiť, prečo je to ťažké. Dokonca som požiadal o práškový bmk-glycidát s uvedením CAS# pred objednaním. Takže uvidíme.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Len aktualizácia súčasnej situácie pre všetkých, ktorí sú zvedaví. Hovno, ktoré mám, skutočne vyrába P2P. Konverziu glycidátových solí na fenylacetón som spustil už viackrát s rovnakými výsledkami. Postupoval som podľa metódy G.Pattona.

Dnes zverejním fotky môjho postupu, aby som ukázal každému, kto má záujem
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Ahoj stim2023, bol tvoj výťažok zhodný s výťažkom v metóde G. Pattona? Tiež ste pri syntéze zaznamenali nejaké problémy alebo neočakávané výsledky?
 

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Gratulujem k úspešnej syntéze, teším sa na vaše fotky
 
Top