UROB SI SÁM: Prenosné laboratórium (priechodné digestory)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej, ľudia,

ako hovorí nadpis, myslel som na DIY walk in digestory.
Odsávač pár je vo všeobecnosti skvelým doplnkom laboratória, ale čo tak vytvoriť systém, ktorý odsáva a premieňa všetky výpary a vzduch z laboratória a zároveň ich vedie do rovnakých potrubí, ktoré pochádzajú z hlavných odsávačov umiestnených vedľa zdrojov výparov?

V podstate mám na mysli pridanie 2. odsávacieho systému do laboratória vedľa systému, ktorý sa používa na odsávanie výparov priamo z reaktorov atď.

Na nasledujúcich obrázkoch je zobrazené veľké laboratórium uverejnené v príspevku administrácie fóra:

NH9U78mdXb


To, že je miestnosť zakrytá plastom, je skvelé, pretože laboratórium sa dá v prípade núdze ľahko demontovať bez toho, aby zanechalo dôkazy (napr. prenájom bytov).
Skvelým doplnkom vyššie opísaného laboratória je aj vodný filter (pravý roh), ktorý by mal ešte viac vyčistiť výpary.

Aby bol tento koncept prenosný a umiestniť ďalšie odsávacie/ventilačné systémy, bol by ešte vhodnejší pre mnohých ľudí, ktorí hľadajú priestory na zriadenie obchodu.
Nájsť trvalé miesta je nielen zvyšujúce sa riziko, ale pre mnohých aj veľmi náročné, preto ma napadlo založiť tu toto vlákno a diskutovať o myšlienke plne prenosných laboratórií.

Tu je to, čo som našiel na internete, myslím si, že je to úžasné ako prenosné laboratórium, ktoré by mohlo byť umiestnené v prenájme na krátku dobu:

R4W0nFeESk

(obrázok hore: zvýraznenie stropných odsávačov dymu)
U67Q48zxiM


(obrázok hore: zvýraznenie na dodatočnom pohyblivom odsávači pár + nepriehľadná fólia)

Myslím si, že jediné, čo tu chýba, by bol silný plast pokrývajúci podlahu, aby sa zabránilo tomu, že vyliate reaktory zničia podlahy budov a zanechajú dôkazy.

Čo si o tom myslíte z hľadiska bezpečnosti a všeobecne z hľadiska funkčnosti laboratória?
Je tu možno niečo, čo by ste pridali?

Cincerly,

Koko
 

Attachments

  • usrXGveKhg.png
    usrXGveKhg.png
    149 bytes · Views: 201

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Growbox a máte to isté, ale dym z kyseliny musí ísť von formou alebo musíte pracovať s kyselinou mimo
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
RIght on, na to som nemyslel!

Vstupy pre ventilačné rúrky sú perfektné, vďaka za pridanie.

A7WqQVBtxv
 
Top