Question Analóg kokaínu

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň! Hľadáme lacný a dobrý analóg tropánového alkaloidu na báze kokaínu .
Môžete nám odporučiť niečo iné okrem troparilu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na trhu v Číne sa nachádza stránka ponúkajúca 4-flouro- kokaín HCl. Stačí tam zraziť ten para-fluór a máte pravý syntetický kokaín za 30 USD/g. Existuje séria win, win 35,xxx je para -choro Troparil, je to štandardný kokaínový analóg, ktorý sa opäť meria na agonizmus dat. Veľa šťastia pri jeho hľadaní. Na Alibabe majú vzorky 2-metoxy-3-tropinónu za 30 USD/kg. Stačí benzoylová časť a metylester pre kokaín a zámena benzylového kruhu vám pristane na hore kokaínových analógov
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
znie to lákavo a mám veľký záujem o chránenú formu anhydroekgonidínu, ktorá je bezpečná na posielanie a z ktorej by sa získali troparilové analógy jedinou reakciou s organokovovým činidlom ako arylovým donorom.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Veľmi by som ocenil odkaz na dôveryhodného dodávateľa toho, čo ste spomenuli, ak len budete dostatočne láskavý, takže ak sa vyhnete zverejneniu tohto textu, pokojne mi napíšte P.M. Na zdravie!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
O spoľahlivosti čínskych výrobcov chemikálií by ma ani vo sne nenapadlo špekulovať. Ak by som bol neuveriteľne odvážny a v takejto situácii, určite by som si objednal vzorky od každého z nich uvedeného v zozname Alibaba. Ak by som zaplatil za 10 vzoriek a dostal 1, bol by som nadšený. Sú v pozícii, že vám ukradnú peniaze alebo vám tento prekurzor pošlú poštou za 2 - 180 USD
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ako by som mohol pridať kyselinu benzoovú do molekuly?
 

waltershite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hej si vytvoril účet, aby sa opýtal, ako by som vyradil para-flór?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prvou metódou, ktorú som považoval za životaschopnú, bol zinok. Videl som aj defluoráciu kruhu 4-substituovaného fenylamínu len pomocou NaOh. Predpokladám, že by ste chránili tropán, môže byť aj tak chránený sterickou prekážkou alebo moţnosťou etylesteru, ktorý by mohol dostať zásah, ale je ľahko nahraditeľný. Ako tretí nápad by ste mohli odstrániť dieru benzoylu a nahradiť ju nesubstituovaným benzoylom. Zabudol som, aké molekuly papier para- redukoval len pomocou NaOh, ale bolo to analogické kokaínu.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
@Frit Buchner Máte viac informácií o fluorokokaíne? aké má účinky? je to ako kokaín alebo je to sračka?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Môže byť neurotoxický, ale očakával by som, že bude fungovať rovnako, pokiaľ ide o účinnosť
Edit: lookinh na wiki stránke sa zdá, že som mal pravdu, o ekvipotentný, viac serotonínu, toxicita neznáma
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Urobil som pomerne vyčerpávajúce vyhľadávanie a našiel som len veľmi málo. Dokonca som nenašiel ani odkaz na tvrdenie o 100-násobnom zvýšení serotonínu. Ak by sa to preukázalo v biopsii opičieho mozgu, povedal by som, že 4-f-c je sri v dávke 2 mg a to je všetko. Silná dávka farmaceutického kokaínu je 2mg/kg , a myslím si, že 200 mg fc by bol serotonínový syndróm z prdele. V podstate na to nie sú žiadne správy o skúsenostiach ( 1 na Erowide, ale ak si prečítate, autor v tele správy píše 4-chlórkokaín). Ale ako som povedal, vyradiť sa to dá.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
vzťah štruktúry a účinnosti múdry F v 4. pozícii by mal spôsobiť, že zlúčenina bude o niečo účinnejšia, ale veľkosť atómu je menej pravdepodobná, že spôsobí významnú toxicitu, keďže hmotnosť halogénu sa zvyšuje, potenciál toxicity možno dať do diskusie (napríklad 4-chlór-amfetamín je taký silný uvoľňovač 5HT, ktorý zabíja všetky serotonínové neuróny, ale tuhý analóg 2-amino-indán to nemá
šialenú úroveň toxicity).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Celkovo si myslím, že je celkom nezmyselné unavovať sa a strácať veľa materiálu, pretože 4-fluórovaný analóg bude pravdepodobne účinnejší a ak dôjde k zvýšeniu toxicity, môže to byť aj nepodstatné (toto je osobný názor, ktorý nebol dôkladne preskúmaný pred uverejnením tohto príspevku, takže ma prosím ospravedlňte, ak sa mýlim, pretože viem, že by som si mal prečítať nejaké dokumenty, než vyslovím svoj názor).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tento dokument sa nachádza v knižnici. Začína sa arekolínom hbr, ktorý je hlavnou účinnou zložkou betelových orechov. V kroku 1 sa používa grignard, ktorý je ťažké vyrobiť, ale produkt 1, racemický +-, je ekvipotentný s kokaínom, takže hovoríme o jednoduchosti!
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/chemistry-and-pharmacology-of-the-piperidine-based-analogues-of-cocaine.114/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Čo je to α-PHiP, je podobný kokaínu? Nevidím o ňom veľa informácií. Chcem niečo, čo môžem konzumovať a má rovnaký účinok ako kokaín, ale lacnejšie.
Ak mi niekto môže poskytnúť nejaké informácie, musím si kúpiť Viagru a tam, kde ju kupujem, predávajú aj toto
takže som si objednal
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je to katinón. V skutočnosti je v oddelení agonistov dopamínu oveľa silnejší ako kokaín. Niektoré z týchto vecí (a-pihp, a-php, a-pvp) spôsobujú, že ľudia strácajú nervy a jedia ľuďom tváre. Silná dávka je 25 mg to niečo, v porovnaní s 200 mg pri kokaíne. Určite by som to skúsil
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kúpim si 1 g, aby som to vyskúšala, a okomentujem, ako to ide hahaha Dúfam, že po užití nebudem príliš násilná
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Začnite nízko! Uvedomujem si, že tento odkaz je a-php, ale bude to podobné 40 mg perorálne alebo 25: údené vás prinúti bežať a skákať 🤷😅.vif ma to prinútilo, je to kurva silné. Určite to nerobím pri fajčení pervitínu alebo cracku
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP je APVP+... z pubs.acs.org;
"Zvýšenie dĺžky bočného reťazca α-uhlíka analógov 1-fenyl-2-(pyrolidín-1-yl)etán-1-ónu z metylovej (α-PPP) na propylovú (α-PVP) skupinu spôsobilo prudké zvýšenie afinity pri podtypoch MR a jeden uhlík navyše (α-PHP) ďalej zvýšil afinitu k MR"
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vyskúšajte dimetokaín ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aj ja by som si rád vyskúšal niektoré z nich! Myslím, že som čítal, že je to 1/3 účinnosti kokaínu, ale prirovnávajú to k farmaceutickej kvalite. Ak vezmeme do úvahy priemernú čistotu produktu pre konečných užívateľov (50 %), potom je 60 %™ rovnako silný ako kokaín. Naozaj ich nie je veľa, ktoré by som nevyskúšal.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dimetokaín (DMC, larokaín), syntetický derivát kokaínu, je široko rozšírený "legálny high", ktorý sa konzumuje ako "nová psychoaktívna látka" (NPS) bez akéhokoľvek testovania bezpečnosti, napríklad štúdií metabolizmu. Cieľom tejto práce bolo preto študovať jeho metabolizmus in vivo a in vitro pomocou kvapalinovej chromatografie - hmotnostnej spektrometrie s vysokým rozlíšením (LC-HRMS). DMC sa podával samcom potkanov Wistar (20 mg kg(-1)) a ich moč sa extrahoval buď extrakciou na tuhej fáze po enzymatickom štiepení konjugátov, alebo použitím zrážania bielkovín (PP). Metabolity sa separovali a identifikovali pomocou LC-HRMS. Hlavnými reakciami fázy I boli esterová hydrolýza, deetylácia, hydroxylácia aromatického systému a ich kombinácia. Hlavnou reakciou fázy II bola N-acetylácia časti kyseliny p-aminobenzoovej nezmenenej materskej zlúčeniny a niekoľkých metabolitov fázy I. Identifikované metabolity sa potom použili na identifikáciu DMC v moči potkanov po aplikácii bežnej užívateľskej dávky. Pomocou GC-MS a LC-MS
(SUSA) bolo možné vo vzorkách moču detegovať DMC a jeho metabolity.
Voliteľné dávky dimetikaínu
Dimetokaín potrebný na voľnočasové použitie sa zvyčajne používa napríklad ako kokaín, insuflovaný, naozaj je ľahké ho užiť aj intravenózne. Nie je nevyhnutne odporúčané užívať nezvyčajne vysoké dávky dimetokaínu na získanie návalu podobného kokaínu, že množstvo môže byť nadmerné, môže sa považovať za hlavný problém pre váš kardiovaskulárny systém. Insuflated normálne množstvo dimetokaínu sa pohybuje od 100 blízko k 2 sto mg, ale nováčikovia by mali začať s menšími úrovňami, navrhované sú päťdesiat miligramov.





V prípade, že sa používa intravenózne, než dávka lieku môže byť oveľa nižšia, avšak kupujúci aj tak používajú až sto miligramov na dosiahnutie väčších účinkov.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Poznáte nejaké slušné zdroje v EÚ pre DMC?
 
Top