• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Čo je to PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Rád by som tu uskutočnil malú anketu. Chcel by som zdôrazniť, že žiadna odpoveď nie je nesprávna, zaujímajú ma len vaše osobné skúsenosti a názor, preto sa nenechajte ovplyvniť odpoveďami iných používateľov.

Definujte, čo je pre vás "české piko".
Pre mňa je to metamfetamín rôznej kvality, farby a čistoty (v závislosti od šikovnosti chemika, slangovo nazývaný "varič"), predávaný vo forme mokrého cracku, vyrábaný z (pseudo)efedrínu redukciou jódfosforu, väčšinou v malých domácich varniach alebo stredne veľkých organizovaných varniach.
Lepšie vzorky sú biele, zvyčajne žltkasté až zlatisté, a tie najhoršie sú hnedé alebo ružové.

Teším sa na vaše odpovede!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
31
Reaction score
23
Points
8
Pošlite niektoré d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
A mne, ako vnútrožilovému používateľovi, sa vždy páčila žltá farba 😋
 

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kde môžem dostať žltohnedý červenomodrý trblietavý pervitín niekto musí ešte stále vyrábať dobré veci zo starých čias t
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Pod pojmom (ceske) piko si predstavujem ceskej pernik. Teda nie racemický kryštál uvarený kartelmi v Mexiku, ale správny stopercentný d-meth podľa českého receptu (ako píšete). Neviem, ako je to s mixmi alebo farbami, ja som mal biele kryštály a bola to totálna pecka.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Presne tak, poznám číre ako žlté alebo s modrým leskom, každý týždeň mali niečo iné, ale vždy boli úžasné a naozaj silné, potrebujem opäť niečo také.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Nemá nikto presný návod na syntézu, ako vyrobiť dobré, mimoriadne silné Piko, ak ho už nikto nemá alebo sa už takmer nedá zohnať?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Stále sa bežne vyrába v Českej republike. Bol by som vďačný aj za presný "český spôsob".
 
Top