Question Najlepšie miesta na diskrétnu výrobu syntetických látok

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mám to robiť na farme, v garáži, v prívese uprostred ničoho...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, môžete to robiť kdekoľvek, pokiaľ si budete istí, že NIKTO nepríde. Ak robíte chémiu vonku, dávajte si pozor na teplotu vzduchu (ak žijete napríklad smerom k Rusku alebo na Marse). Farma je pre mňa dobrý nápad.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Na syntézy si môžete zriadiť laboratórium v suteréne súkromného domu. Je žiaduce, aby bol dom na okraji mesta, bez blízkych susedov. Reagencie a zariadenia by sa mali prednostne dodávať cez garáž, aby ich nevideli ostatní ľudia.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Snažte sa mať miesto, ktoré sa nedá vystopovať - na rozdiel od názoru iných by som to u seba doma nerobil!

Možno anonymný prenájom garáže (platba v hotovosti a použitie falošného dokladu totožnosti) by bol zatiaľ dobrý začiatok
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Urobil som to @ doma a to, čo povedal kokos, nerobte. ak to urobíte, nikomu to nehovorte. (osobné použitie)
Ale ja som realy intrested to chcem robiť malé dávky 1L A, ale myslím, že my alebo ja dať dole nejaké oceľové zariadenie urobiť to niekoľkokrát a potom presunúť.
Myslím, že to nie je možné v hoteli slušný. možno leuckart je. takže potrebujem nájsť prázdnu plochu spustiť generátor a previesť bmk glycidate a priamo parné ale moje gule nie sú dosť veľké ísť Belgicko tam je čo ja viem veľa prázdneho priestoru. Zatiaľ hľadám na predaj domy alebo kancelárie.
a medzitým premýšľam o právnom buisiniss.

bolo mi povedané, že
ja nie som ja, takže viete,
ale už som to urobil, myslím.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pravdivý príbeh. Asi pred rokom som bol pár nocí ubytovaný v miestnom hoteli. dosť veľký reťazec, pár stoviek izieb, vnútorný/vonkajší bazén sauna atď. celú noc, približne každú polhodinu, ako hodinky, počnúc asi o 2:00 ráno a končiac o 6:00 ráno :izba vedľa mňa spláchla záchod asi 5-krát za sebou a ja som cítil kyselinu chlorovodíkovú alebo aký zápach to vydáva, zle! Pokúsil som sa to preskúmať a zistil som, že vedľa mňa žiadna izba nie je! V letákoch bolo rozmiestnenie celého hotela a tam jednoducho neboli žiadne dvere a ďalšie dvere boli za 2 dvere, na konci chodby. V celom hoteli to bolo jediné miesto, ktoré nebolo na modulovom type merania medzi dverami. Podľa mojej teórie viedli do záchoda rúrku na odvod výparov. Som presvedčený, že tam prebieha operácia vo vnútri. Všimol by si to len niekto, kto by bol každú noc hore a náhodou by sa nachádzal vo vedľajšej miestnosti.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
niektoré lieky sa dajú vyrobiť v lese za niekoľko hodín, napr. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma. rýchlostná forma A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Čo by bolo najjednoduchšie urobiť?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Viete, či sa na tomto fóre nachádza nejaká syntéza bk mdma? a A-PVP
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Môže to byť divné, ale ich výroba v prenajatých domoch s dobrou alebo improvizovanou ventiláciou by mohla fungovať
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Áno, prenajaté domy, ktoré nie sú na vaše meno ,
a použite odsávač vodného prúdu jeho skvelé. použitie v nádobe a pripojte hadicu na vrchole a dať to pravda sifon (tam boli voda zostáva proti vzbure zápachu)odtok vody sprcha alebo kuchyňa. a zapnite vodu sem a tam. v bytoch alebo boli viac ľudí pripojených k rovnakému odtokovému potrubiu možno niečo cítiť.
Aspoň zápach nepochádza z (najlepšie nie z vášho) domu. každopádne neodporúčam to robiť v dome, kde sú ďalší ľudia. keď vás zatknú, potrestajú vás za to, že ste priviedli ľudí do nebezpečenstva, myslím, že to nestojí za to, aj keď viete, čo robíte. Stačí hodiť Cobru na chodbu, aby ľudia boli v strehu pred teroristami, posledná časť je vtip.
Keď je vonku príjemnejšia teplota, myslím, že v malom meradle sa to dá urobiť. generátor na pohonné hmoty alebo niekoľko autobatérií na miešanie a vodné čerpadlo. Nikdy som to nerobil, ale myslím, že je to uskutočniteľné.
 
Top