Vždy zostaňte v kontakte s BB fórom. Prvok/matica.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Fragment-V22-01.jpg

Fragment-V22-02.jpg










Fragment-V22-10.jpg
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Nie je k dispozícii na iPhone?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Hlavnou vecou je, aby ste svoj profil v komunikátore neregistrovali na verejnom serveri, ale na našom serveri element.bbgate.com.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nemôžem sa dostať s odkazom a skúšal som v aplikácii potrebujem adresu servera môže niekto poslať prosím
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Dostal som sa dovnútra, vďaka!

Sú tam nejaké miestnosti, do ktorých sa dá vstúpiť, alebo to nie je tak, ako sa to bude používať?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Do ďalších pokynov môžete vydržať tu::)
.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Mám pravdu? Len 2 miestnosti alebo?
 

Attachments

  • dFjf5D4klA.jpg
    dFjf5D4klA.jpg
    126.5 KB · Views: 405

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Áno, odteraz budete dostávať upozornenia na fórum do svojho smartfónu a neuniknú vám prichádzajúce správy ani iné zmienky o vašom profile na fóre.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Konečne som sa do toho dostal vďaka bbgate
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Je to zaujímavý nápad, ale mám otázku týkajúcu sa op-sekvencií. Aká je funkčnosť tlačových oznámení? Viem, že Session má slabé miesto v tom, že LE môže korolovať ID používateľa na konkrétne zariadenie odoslaním správy na toto ID a načasovaním push oznámenia prostredníctvom serverov spoločnosti Google.

Session to obchádza tým, že umožňuje vypnúť oznámenia Google a spoliehať sa výhradne na ich decentralizovanú komunikačnú sieť na úkor rýchlosti a spoľahlivosti (oznámenia môžu trvať hodiny a niekedy dokonca jednoducho neprechádzajú).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Neexistujú absolútne bezpečné systémy. Každý nástroj, ktorý sa označuje za bezpečný, je stále kompromisom medzi bezpečnosťou a pohodlím. Musíte však byť rozumní a nevymýšľať niečo, čo LE nikdy nebude robiť, pretože riešenie, ktoré ste opísali, je neúčinné.
Ak sa tak bojíte služieb Google, používajte špeciálne operačné systémy bez nich.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
To je úplne zrozumiteľné. Absolútne netvrdím, že by sa to nemalo realizovať. Oneskorený a nespoľahlivý systém by bol protikladom toho, čo robíte. Možnosť okamžitého upozornenia na dôležitú aktivitu na fóre by bola veľkým prínosom pre tých, ktorí tu podnikajú.

Pýtal som sa len preto, že je to otázka, o ktorej som už videl diskutovať (a nemohol som rýchlo nájsť žiadne vhodné odpovede [možno sú zahrabané v dokumentácii] na stránkach Matrix alebo SchildiChat). Myslím, že je to v konečnom dôsledku dosť diskutabilné, pretože ak je súkromný server BB kompromitovaný, všetci máme pravdepodobne väčšie problémy ako push notifikácie.

Pokračujte v dobrej práci!
 
Top