Syntéza 1 D LSD?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Môže niekto uviesť rozpis toho, ako sa vyrába 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Čo je to 1N acyl na tomto (1P, 1A, 1CP) viem. Za normálnych okolností by sa acylácia N mala vykonať na prekurzore (existuje možnosť acylácie ako posledného kroku), takže môžete vyrobiť všetky typy z toho istého LSD v závislosti od toho, aký acylchlorid je po ruke. Propionyl je populárny a ľahko sa dá kúpiť.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zaujímalo by ma, aký by bol účinok, ak by bol reťazec dlhý a ja mám teraz výstredné odhalenie, ktoré tu nebudem rozprávať, ale myristoylchlorid sa dá ľahko vyrobiť.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamid, endogénny transmiter, je amid kyseliny arachidónovej.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
zatiaľ čo myšlienka má istú mieru stability vo svojej myšlienke, najskôr sa objaví niekoľko problémov, prvým z nich je, že samotné vytvorenie molekuly bude veľmi dlhý a neefektívny proces, sterické prekážky a všetko ostatné, druhým bodom by bolo, že po pridaní určitého množstva uhlíkov na chvost amidov sa molekula stane príliš nepolárnou a nebude schopná difundovať cez hematoencefalickú bariéru, myslím, že po približne 4. alebo 5. uhlíku, takže 1h-lsd, potom sa stane nepsychoaktívnou
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Želám si, aby každý vedel takto odpovedať! ste profesor? (Ja ľudí dosť často nazývam odborníkmi, ale pán profesor, dostal ste vzácny kompliment). Úprimne povedané, nikdy som si nemyslel, že celá molekulárna zostava má prejsť cez BBB, keďže viem, že je to proliečivo, mohol som sa staviť, že sa kvôli tomu hydrolyzuje. Kyselina arachidónová ide svojou vlastnou cestou a LSD nebudem ponárať do tejto večnej fascinujúcej fyziológie, takto ide moja úvaha a budem čítať. Biokonjugáty sú svojím spôsobom super, takže nie je hanba, čo som napísal, keď viem, že dávka sa zvyšuje, lebo acyl je väčší. Kyselina arachidónová je moja frustrácia a dúfam, že aspoň jedna fľaštička prežila hromadné zničenie mojej zbierky chemikálií (vzácna preto, lebo som si "vynútil" od DEA, aby mi ich vrátili, ale rodičia ju zničili). Budem mať 50 g, ak im bude priať šťastie, mám starú fascináciu týmto tukom, ktorého štruktúru neviem ani nakresliť (teraz je to pre mňa hanba, keďže sa prezentujem ako biochemik). Syntetik vo mne vie, že do praxe to nedám a áno, vyzerá to na veľa práce. Ďakujem za vnesenie svetla do tejto témy a za podnet k hľadaniu ďalších. S láskavým pozdravom!
 
Top