Ce este cel mai bine pentru a face ulei A (ulei sau pulbere PMK/BMK)?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Sunt un începător și vreau să învăț cum să fac ulei A !

care dintre acestea este cel mai bun pentru a începe procesul:

BMK ulei sau BMK pulbere
Și
PMK ulei sau PMK pulbere

Care dintre aceste 4 uleiuri sau pulberi este cel mai bun pentru a face ulei A ?
..............

în al doilea rând, este un proces dificil de a transforma acestea în ulei A ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
BMK (P2P) - Este precursorul programat 1 pentru fabricarea amfetaminei, în principal meth. Probabil vă uitați la glicidatul BMK care poate fi transformat în cetonă și îl puteți folosi pentru a produce amfetamină. Nu este cea mai bună procedură pentru aceasta, dar este ușor dacă aveți toți reactivii.

PMK este utilizat pentru MDMA.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Ce îmi recomandați să folosesc pentru a face un număr de ulei și Cas ?

Apaan este greu de obținut, dar BMK și PMK sunt ușor disponibile.

Dacă folosesc glicidat BMK, voi obține un ulei de bună calitate?

Care sunt celelalte opțiuni pe care le pot folosi pentru a-l produce?

Mulțumesc mult pentru ajutor!
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Glicidat BMK, de asemenea, ar fi mai bine să obțineți ca ulei sau pulbere?

Care este diferența și care ar fi mai ușor de procesat?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Glicidatul BMK 5449 este de fapt o pulbere și se transferă în P2P (ulei BMK/fenilacetonă) printr-o reacție ușoară. Veți folosi apoi Leuckart pentru a trece de la BMK la produsul final.

Pentru început, v-aș recomanda mai degrabă două căi diferite:

1. Sinteza amfetaminei într-un singur vas din P2NP cu NaBH4/CuCl2 (scară de 1 kg)
Poate fi redus la volumul RM (masa de reacție) dorit, scara maximă pentru această reacție nu a fost încă confirmată, dar presupun că va fi mai mare decât dimensiunea medie menționată de 1 kg P2NP

2. Sinteza amfetaminei din P2NP prin Al/Hg (video)
Scară maximă între 100g - 300g de P2NP, în funcție de echipamentul și priceperea dumneavoastră!

P2NP este, de asemenea, mai ușor de procurat pentru dvs. și aceste rute sunt destul de prietenoase cu începătorii.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Sinteza amfetaminei din P2NP.
Dacă am făcut această metodă cu 1 kg de p2np

1) Vă puteți opri la etapa de sinteză când obțineți separarea uleiului și uleiul A (bază liberă) este pur?


2) Cât de mult ulei A ar trebui să produceți? (500ml până la 600ml )????

3). Are cineva o configurație care poate face ca loturi de 10 kg la un moment dat lista completă de laborator și sursa posibilă pentru a cumpăra configurația completă?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Am fost în căutarea de produse chimice greu de găsit. Are cineva loc decent pentru a ajuta cu :

Pentru a putea face loturi de 10 kg dacă mă poate face dacă persoana potrivită are de vânzare :


Borohidridă de sodiu (NaBH4)
Clorură de cupru (II) (CuCl2)
Hidroxid de sodiu (NaOH) soluție apoasă 25%

sau vă rog să-mi indicați direcția corectă?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Da, vă puteți "opri" aici deoarece produsul dvs. țintă este amfetamina freebase, care este deja obținută aici.
Produsul nu este pur.
Poate fi purificat printr-o distilare cu abur sub vid, IPA trebuie evaporată și, în plus, puteți extrage resturile de solide cu DCM, ceea ce nu este 100% necesar, dar face produsul mai curat.
Randamentul poate fi între 70 % și 80 %, am auzit de oameni care au obținut randamente mai mari. Totul depinde de abilitățile dumneavoastră și de echipamentul/condițiile de laborator
Dacă umpleți reactoarele cu 50% din volumul lor total, vă puteți aștepta să creați între 1L - 1,15L de Amphetamine Freebase într-o masă de reacție de aproximativ 50L (reactor de 100L), pentru a obține 10L ați avea nevoie de un reactor cu un volum de 1.000L și nu există nicio dovadă pe acest forum în acest moment că această cale poate fi scalată la o RM atât de mare fără o pierdere prea mare a randamentului.
Pentru cantitățile pe care le căutați, calea ideală ar fi să creați P2P și apoi să continuați cu un Leuckart sau să utilizați un rezervor de hidrogenare cu un catalizator care poate fi realizat în volume incredibil de mari (1.000L sau mai mult)
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua mă puteți ajuta ? Per pn
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
omule, despre ce vorbești, faci 10 g la început și nu scrii despre 10 kg haha aici toată lumea ar vrea să facă tone și nu e timp să facă 10 g. Și toată lumea de aici crede că cineva îl va învăța gratis de la zero haha....
 
Top