Question medicamente foarte ieftine de produs

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Bună, puteți să-mi spuneți dacă există droguri cu adevărat ieftine în producție și cum să le gătiți. Sunt mai mult ca amfetamina sau LSD sau alt drog ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
care este bugetul și care este obiectivul?

amfetamina este ieftină, lsd nu este realizabilă
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Am auzit că benzodiazepinele sunt ieftine per doză. sintetizezi mii de doze într-o singură rulare. dar apoi dozarea și presarea pastilelor este blocajul.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
trebuie să fie foarte ieftin. mai ieftin decât meth sau mefedron, deoarece în țara mea produsele pentru producerea 4-MMC sunt scumpe și greu de obținut
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Știu cum funcționează 4-MMC pentru că este foarte popular în țara mea, dar vreau să fac ceva de genul LSD sau mdma
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Puteți să-mi trimiteți un link către niște forumuri pe această temă?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A-PVP a câștigat popularitate pe anumite piețe. Această substanță are o sinteză simplă și ieftină, un efect foarte puternic și o doză redusă. Recent, am realizat un clip video despre sinteza acestei substanțe, mulți oameni ar putea fi interesați de acesta.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nu, am auzit doar la mâna a doua că obțineți randamente monstruoase în comparație cu doza, nu am cunoștințe sau experiență aici
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
mă poate ajuta cineva... am nevoie de ajutor pentru a sintetiza 5CLADB și poate alte canabinoide..... vă rog să mă contactați am nevoie de ajutorul dumneavoastră!!!
Mulțumesc în avans
 
Top