Question Știrbire

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Poți fuma shatter dintr-un castron obișnuit?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nu, nu va funcționa.

Ai putea, poate, să modelezi un fel de țeavă din folie de staniol și să încălzești partea de jos sau, eventual, să procedezi ca în cazul altor medicamente și să pui cioburile într-o bucată de folie de aluminiu pliată.

De obicei, ai nevoie de o instalație de dab pentru shatter

Fie faci niște produse comestibile, fie folosești folie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Adică poți, dar nu poți vedea cu adevărat ce faci. Un bol este exact ca un balon pe care l-ai împins cu vârful în jos. Am fumat-o dintr-o țeavă de crack, am urmărit dragonul, am făcut-o la cald, dar calea de urmat este;
QgKXhdOlaQ

Un bong cu pompă de vid și capcană rece. Apoi, când nu mai ai rahat, arunci apa într-o cratiță și o evapori... Tada, rezerva de urgență
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Îmi amintește de acum câteva luni, când am vrut să mă droghez și nu aveam cioburi la îndemână... și m-am uitat la bongul Tina și am văzut în el apa aia scârboasă, de bong antic.
Am știut că nu o pot bea, pentru că aproape m-am înecat la gândul ăsta. Apoi am avut un moment fulgerător. Uitându-mă în dulapul din baie, am observat o cutie de clisme de flotă. Știți restul,

Lol m-am simțit ca și cum aș fi injectat un sfert de gram din chestia aia de pe vremuri!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Am amestecat-o cu iarbă și am folosit un pulsar smoker... este o vape mică, nu știu la ce temperatură este, dar funcționează bine.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nu știu ce înseamnă un POTV, dar dacă fumez iarbă, ceea ce fac rar în zilele noastre, am un vaporizator întreg herbe care nu este
Worth A damn și am un e-nail bong rig cu un coil și pid. Este destul de versatil. Pentru a vaporiza iarbă, îl setez la aproximativ 725-750f, iar matematica este bună la aproximativ 425°f și crack la aproximativ 275°f funcționează bine
 
Top