Mesager de sesiune...

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Căutam alți mesageri securizați și am găsit SESSION. Pare destul de sigur, folosește rutarea onion și nu este necesar niciun număr de telefon și niciun e-mail.
Îl puteți crea într-un minut, îl puteți avea pe toate sistemele de operare. Interfață simplă. Acest messenger poate avea mai multă atenție. Acesta ar trebui să fie contact pe profilul tău pe Breaking Bad. Există probleme cu acest mesager?
 

Attachments

  • 8ujhJQBFUq.png
    8ujhJQBFUq.png
    90 KB · Views: 97

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Folosesc sesiunea de la 6 luni până acum, nu m-am confruntat niciodată cu o prob cu ea
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Nu este ca și cum ar fi rău, probabil că veți fi în siguranță folosind-o și este mult mai bună decât ceva de genul telegramă. Dar, există unele probleme. Aruncați o privire la apendicele B7 de aici. Practic, finanțare opacă, cu sediul într-o țară cu 5 ochi, și costă o mulțime de bani pentru a rula un nod.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Îl folosesc ocazional. Este simplu și îmi place că pot seta un cronometru pentru a șterge conversațiile
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Session este o platformă excelentă, singurul lucru este că nu ați putea să o utilizați pe tails sau whonix deoarece tor peste tor nu este cel mai bun scenariu pentru opsec
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Puteți găsi, de asemenea, o recenzie foarte bună făcută de @HEINSENBERG în secțiunea de criptare a datelor
 

AngelDustSnow

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Utilizați mai bine SimpleX
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Am folosit puțin Simplex. Nu cred că multă lume știe încă despre el
 
Top