Vânzarea de produse

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Bună, băieți,
Sunt un pic nou pe piața medicamentelor, dar știu ceva despre chimie,

Aș fi interesat să încep să gătesc orice medicament, dar nu știu care este cel mai ieftin de produs și nu știu nici prețurile normale de pe stradă și cu ridicata, ar putea cineva să-mi dea o sugestie?

Apreciez tot felul de informații
-Lamorak
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Aproape toate tipurile de medicamente sunt ieftine de sintetizat, totul depinde de disponibilitatea reactivilor. Puteți sintetiza amfetamină, mefedronă sau canabinoizi, toate tipurile au propria lor cerere. Din ce regiune sunteți? Și ce puteți sintetiza? Vă putem oferi suport complet în mesaje private, scrieți-mi.
 
Last edited by a moderator:

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Caut pe cineva care să vândă produse și să fie de încredere în ceea ce privește expedierea.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Cred că majoritatea oamenilor de aici vorbesc engleza, vă recomand să faceți la fel . Eu fac asta hahahaha
 

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
deci mesajul meu a fost trimis în spaniolă jajaj, de unde pot obține produse pentru America Latină?
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Hei, se întâmplă să știi cum să faci hârtie condimentată? Am nevoie de em asap
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Am făcut doar amestecuri pentru fumat și hașiș. Hârtia se face aparent în același mod: trebuie să înmuiați hârtia cu cantitatea calculată de canabinoid într-un solvent și să o uscați
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Vrei să-mi arăți sau să-mi spui, nici măcar nu știu ce substanțe chimice să folosesc sau unde să le găsesc. Le-am cumpărat întotdeauna deja făcute
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Pot furniza toate tipurile de produse și intermediari chimici și instrumente chimice
 
Top