Defendant found to be a scammer Scam deal cu spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Am postat deja această problemă în urmă cu o săptămână, dar atunci @spanara a venit la filială cu răspuns, deci se pare că tread-ul a fost eliminat de admin.

Această săptămână a trecut din nou fără niciun rezultat: și nu are sens să așteptăm nimic de la vânzător în afară de rambursarea clară și directă.

Nu a fost o primă afacere, iar prima afacere a fost chiar OK. Așa că am transferat cripto fără ezitare pe 14.04.23.
Dar această comandă curentă nu a fost expediată în două săptămâni, așa că am venit aici la forum. Apoi, de îndată ce am postat problema, am primit de la vânzător un răspuns cu numărul de urmărire gol și standard "blahblahblah-be-calm-sending right-now".
Ar trebui să subliniez faptul că transportul cu acest număr de urmărire nu a fost niciodată expediat? Bineînțeles că nu a fost((((
Sfinte Sisoe! În ultima săptămână am primit un număr de răspunsuri cu standard "mâine" continuând până în punctul în care nu este nevoie pentru a expedia. Acest fapt a fost subliniat la vânzător, și promisiunea de rambursare a fost primit. Ar trebui să punct pe faptul că banii nu au fost rambursate? Ei nu au fost(((

Pentru administrator. Copia e-mailului cu detalii exacte în PM la cerere. Vă rog să nu închideți topicul până nu se rezolvă.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
nu arată bine @spanapa doar rambursarea tipului
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nu am auzit nimic de la @spanara. Nici marfă, nici rambursare.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Știți ce vor spune oamenii: De ce nu ați folosit escrow?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Îmi pun și eu aceeași întrebare. hahaha.
probabil pentru că nu a fost prima afacere și doresc să fiu o persoană bună și să fac totul mai ușor pentru vânzător.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Numai escrow dude, îmi pare rău pentru asta.

Ce păcat să aud că @spanara a făcut asta, ce păcat - acest furnizor avea potențial de creștere.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top