• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras de vânzare?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Știi cât de mult este nevoie doar pentru a face 1lt din chestia asta...

opțiuni mai bune dacă cauți ruta MDMA

dar eBay vinde scoarță de rădăcină și ceai dacă nu este pentru sinteze
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Aș putea, de asemenea, să distilez scoarța cu aburi și să trimit hidrosolul
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pot furniza, de asemenea, scoarță de rădăcină din nord-estul SUA. Pot, de asemenea, să o prelucrez. Dați-mi de știre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Voi ar trebui să fiți acolo cu folie de saran, să curățați scoarța și să bandajați rana. 8% safrol în ulei. Aș vrea să știu pe cineva care să meargă să o facă, ar putea fi un loc de muncă bine plătit pentru un scrapper câteva zile pe săptămână.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Poate că ar trebui să mă duc să iau o grămadă de scoarță de rădăcină, să o mărunțesc în pulbere și să sigilez în vid pachete de un kilogram sau ceva de genul ăsta. Aș fi dispus să o trimit în avans dacă cineva competent care dovedește că poate reuși îmi va trimite niște MDA/MDMA înapoi :]

Aveți vreun tek despre recoltare sau distilare sau ceva despre care credeți că ar trebui să știu? Am făcut-o într-un ceai de bere rădăcină de câteva ori, dar asta e cam măsura experienței mele...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Cred că se distilează ca metanolul din lemn, doar o distilare uscată, apoi o distilare fracționată și asta e tot. Se vorbește despre scoarța rădăcinii, dar orice scoarță este utilizabilă. Eu aș lua scoarța ușoară și asta e tot. Nu pierdeți prea mult timp, sunt mai mulți copaci decât timp pe aici. Învelișul satanic este o încercare de a salva copacul
 
Top