vise profetice?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
mai are cineva vise care se adeveresc irl mai târziu? eu le am uneori. niciodată nu a fost ceva important, cum ar fi că încă mă simt rău pentru că am făcut un gram de metamfetamină (împărțit în poate 5 linii) acum câteva ore și vorbesc cu cineva despre crime bazate pe filme, apoi mi-am amintit că am avut un vis care a fost exact ca acesta când eram mult mai tânăr. Nu am făcut droguri la momentul respectiv (ofc), am știut doar că m-am simțit foarte inconfortabil și "tweaked afară" și acum că se întâmplă rn. un alt exemplu este că, atunci când am fost în clasa a treia am avut un vis care prezintă o parte a școlii mele nu am văzut înainte, apoi un profesor a luat clasa noastră acolo mai târziu și am recunoscut imediat. există și alte exemple nu pot rlly cred că de pe partea de sus a capului meu

dacă vreunul dintre voi are experiențe similare, vă rog să le împărtășiți ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
E ca un fel de premoniție, ca să spun așa. Am avut una în care casa mea ardea când eram mai tânăr. Părinții mei au făcut tot ce au putut să mă închidă în camera mea, dar în cele din urmă au renunțat. Ani mai târziu, casa a luat foc și focul a ajuns direct în camera mea. După aceea nu m-au mai interogat niciodată. Am avut, de asemenea, vise cu filme care nici măcar nu au fost la televizor încă n au venit n plecat. Nu le mai am cu adevărat, dar am un fel de simț al spiritelor când lucrurile sunt pe cale să meargă prost. Obișnuiam să meditez ore întregi când eram mică, poate de aceea. Ceea ce știu este că întotdeauna îmi ascult sentimentele atunci când acestea apar, așa cum au făcut-o și înainte. Cu siguranță valkiria mea protectoare are grijă de mine
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mi-aș dori să-mi amintesc visele. În majoritatea nopților habar nu am ce am visat.

În cele pe care mi le amintesc, duceam gunoiul sau mâncam porumb pe știulete......stupid
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
porumbul pe știulete este al naibii de înflăcărat dawg, aș spera că visul este o premoniție
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aruncați puțin unt și sare pe ea și este probabil una dintre mâncărurile mele preferate. Acesta este probabil motivul pentru care încă îmi amintesc acel vis
 
Top