Question Am nevoie de sfaturi, sunt la început. Cărți și lucruri de învățat

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Bună ziua tuturor.

În cele din urmă m-am hotărât și am decis să încep să învăț chimie ( mă doare deja capul)

M-am dus și am luat următoarele
1) chimia organică ca a doua limbă (toate cele 4 ediții).
2) tehnici pentru laboratorul de chimie organică
3) udemy și alte diverse predări online

Acum, scopul meu final pentru toate acestea este să-mi fac propriile ingrediente active pentru tablete
Cum ar fi dextroamfetamina, Oxycodone, hidrocodone, și alte câteva care îmi scapă în acest moment.

Eu cred în clienții ar trebui să obțină exact ceea ce există comanda pentru ei înșiși.

Dacă acest lucru nu funcționează, mă gândesc să mă întorc la facultate pentru științe farmaceutice.

Orice ajutor ar fi foarte apreciat.

Încerc să-mi eficientizez educația, astfel încât orice subiecte sau tehnici pe care ar trebui să le înrădăcinez în creierul meu ar fi de mare ajutor.

Vă mulțumesc pentru că vă faceți timp din viețile voastre ocupate pentru a mă ajuta.

P.S. Nu mă deranjează să fac cercetare și sunt gata să depun efort. Deci, poate un link sau alte cărți care vor ajuta vă rog să-mi spuneți.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Știu că acest lucru este redundant și că ați enumerat deja predarea online, dar și eu abia am început și site-uri precum psychonautwiki, vespiary și safrole sunt salvatoare de vieți 😅😅

De fapt, am găsit safrole din directorul de linkuri de pe bb în sine, așa că vă sugerez să vedeți ce altceva mai au. de asemenea, verificați întotdeauna materialele de referință de pe site-uri bc acestea vă conduc adesea la locuri mai bune!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Cu cât mai multe modalități de a învăța, cu atât mai bine. M-am înscris la meditații pentru a putea învăța în ritmul meu (au propriile programe de studiu). Vă mulțumesc pentru ajutor.
 
Top