Question Cum pot produce ecstasy?

high

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, vreau să fac ecstasy pentru uz personal. Dar nu știu cum să fac.

Mă poate ajuta cineva cum să o fac?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
toate întrebările tale au răspuns aici, citește cu atenție și caută informația de care ai nevoie, trebuie doar să revizuiești forumul !!!.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Ne-am gândit că s-ar putea să aveți nevoie să auziți asta.
1. Citiți forumul.
2. Știți ce doriți.
3. Decideți cum îl veți obține.
4. Fă-o.

Vreți XTC, nu suntem foarte implicați în acest domeniu, dar dacă nu ne înșelăm, ați putea scăpa folosind MDMA și, prin urmare, iată ce vă sugerăm:
Fă rost de MDMA, fie să o prepari singur (există nenumărate subiecte despre asta, caută), fie să o cumperi de la altcineva (de preferință de la un vânzător/fabricant de încredere).
Fă-ți pastilele. (informații extrase din acest ghid: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/pill-tablet-pressing-guide.6310/#post-25584 )
În ghid, posterul dorește să producă xanax, dar puteți utiliza aceleași informații pentru a produce pastile de XTC, modificând doar matematica pentru a se potrivi nevoilor dvs:
O pastilă de XTC, să zicem, cântărește aproximativ 300 mg. O doză normală de MDMA este de aproximativ 100mg și cu aceste informații putem spune că avem nevoie de 200mg de ingredient inactiv per pastilă (liant = ingredient inactiv, chestii care fac ca pastila să rămână în forma în care o presați).
Matematică:
1g de MDMA = 1000mg = 10 pastile.
pentru fiecare 1g de MDMA avem nevoie de 2g de liant (ingredient inactiv).
1 pastilă = 100mg MDMA + 200mg liant.
Restul ghidului ar trebui să fie la fel, amestecă-ți marfa cât mai mult timp posibil pentru a evita punctele fierbinți și folosește o presă de pastile la alegere.

(este important să vă testați întotdeauna drogurile dacă le cumpărați de la altcineva, folosiți truse de testare)
Dacă există cineva care este un expert în aceste lucruri aici, vă rugăm să răspundeți aici, în cazul în care am făcut greșeli, corectați-ne.
 
Top