Telefon și cartelă SIM suplimentare?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Am un telefon vechi cu sim-ul încă în el, cred că este un micro.

Mă întreb dacă știe cineva vreun ghid sau site cu sugestii privind modul în care îl pot folosi?

Presupun că un al doilea număr ar fi foarte valoros de avut, dar nu am idee cum să procedez...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Era un telefon deja legat de numele dvs. prin intermediul unui furnizor de telefonie mobilă? IDK sigur, dar cred că ar putea fi riscant ca un arzător
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
A fost de fapt un telefon de serviciu care nu a fost niciodată returnat.. Singurele informații de pe ea vreodată a fost de la cineva în case "locuri de muncă trecut.. Este și un iphone, din păcate, asta face ca această conversație să devină caducă?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dacă a obosit pe altcineva, este bine. Nu știu suficient despre Apple pentru a vă spune dacă este un risc doar din cauza asta. Aș presupune că vă va urmări și vă va înregistra datele. Dacă aș fi în locul tău, l-aș vinde și aș cumpăra un telefon trac pentru afaceri
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
oricum bateria începe să se umfle lol. De unde achiziționați acest tip de unelte @miner21? Am niște btc și m-am săturat să fiu înșelat..haha..
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Deci doar un telefon trac de la walmart cu bani gheață. Apoi doar cumpăra minute, precum și. Doar nu folosiți o cartelă cu identitatea dvs. legată de ea. Nu știu de unde să iau un arzător cu btc, dar sunt sigur că există un magazin care vă oferă opțiunea de a folosi btc. A existat o aplicație numită poșetă care vă permitea să cumpărați lucruri de pe Amazon, având o altă persoană care a vrut crypto face achiziția pentru tine. Idk dacă există o alternativă acolo
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Plata în numerar este cea mai bună metodă. Doar cumpărați un telefon google pixel și rulați graphene os pe el, telefonul arzător poate fi periculos. Și LITERARALY nici să nu te gândești să folosești acel telefon și acel SIM (ios este literraly rahat pentru acest tip de lucruri). Fă-ți o favoare și citește biblia DNM sau începe să sapi în secțiunea opsec a dread.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Am încercat să găsesc un link funcțional pentru biblia DN și biblia vânzătorului pe dread, dar niciunul dintre ele nu funcționa când am verificat. Aveți un link?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Da, vă rog, aș dori să le descarc! Mă cam bucur că nu pot folosi iphone, m-am săturat de ele
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aveți răbdare cu mine. Încerc să găsesc un link funcțional. Voi încerca să fac un post atunci când voi găsi unul
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 am găsit un link funcțional cu mult timp în urmă, dar acum l-am pierdut, poate pigmalion poate avea unul, încercați să îl întrebați pe dread
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tocmai am văzut că și alți oameni o caută pe un post Reddit lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Voi căuta pe aici. Are propriul său subdomeniu pe dread, dar link-ul nu funcționează
 
Top