DMT - Experiment la domiciliu

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Sper că este în regulă să postez asta aici, dar aș dori să împărtășesc experiențele mele cu DMT ca alternativă la medicina tradițională. 😊Am știut despre DMT de mulți ani, dar nu am explorat niciodată posibilitățile sale recreaționale sau de altă natură. Cu toate acestea, o serie de evenimente nefericite m-au condus la explorarea sa.
Pentru început, să spunem că soția mea a avut probleme extreme de sănătate cu fibromialgie, artrită reumatoidă și o serie de accidente vasculare cerebrale mici. Inutil să spun că calitatea vieții ei a avut de suferit enorm. Ea a fost la fiecare neurolog din estul SUA, se pare, dar este întotdeauna același răspuns, trata simptomele nu vă faceți griji cu cauza. Acest lucru se întâmplă de 12 ani. Este dureros de privit.
Acum cinci ani, să spunem că mama mea a fost diagnosticată cu dimensia/Alzheimer. A fost la cei mai buni doctori pe care banii îi pot cumpăra. Cu toate acestea, în acel interval de timp, starea ei a progresat până la pierderea completă a oricărei amintiri a evenimentelor imediate și nu-și mai amintește de persoane sau locuri dinainte de 1980. Această dată s-a îndepărtat tot mai mult de timpul actual. Perspectiva nu este deloc bună.
Să spunem că noi, ca familie, lucrăm în domeniul medical și, împreună, înțelegem mult mai bine procesele medicale decât majoritatea. Am decis (frații) să explorăm și să derivăm o soluție alternativă pentru mamă și soție. Aceasta ne-a condus la DMT și am decis să continuăm cu crearea și purificarea unui tratament pentru ambele. Soția a fost de acord să participe, iar mamei i s-a spus în mod repetat și am dezvoltat un plan.
Planul de tratament pentru soție - Documentați simptomele actuale și stabiliți linia de bază bazată pe nivelul durerii, ușurința mobilității, pierderea senzației în mâna dreaptă, obraz și alte zone din partea dreaptă confirmate și documentate săptămânal prin metoda pin, creați calculul medicației (mg) a fiecărui medicament prescris în prezent și dieta. Păstrați informațiile zilnic, creând o înregistrare în Excel pentru a înregistra datele. Colectați timp de două luni înainte de administrarea DMT.
În timpul perioadei de colectare, au fost achiziționate provizii care au inclus 10 kg de mimosa hostilis și 2 kg de Phalaris arundinacea obținute din surse locale în aer liber. Extracția a implicat utilizarea mai multor solvenți, inclusiv naptha, toluen, acetonă, metanol, xilen, mek, ulei Stoddard, toți cât mai uscați posibil. De asemenea, au fost utilizate mai multe combinații de acid/bază. De asemenea, au fost utilizate metode de purificare.
În acest moment, înainte de a merge mai departe, aș dori să solicit aprobarea administratorului pentru a continua această postare.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
deși s-ar putea să mai trebuiască să obțineți aprobarea administratorului, dar aș vrea să aud restul
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bună ziua, este un experiment foarte interesant, echipa noastră va fi să aprecieze vedea povestea ta din cauza importanței componentei științifice.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Super experiment! Sunt sigur că veți găsi ceva cu care să vă distrați mai târziu în viață
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
A existat vreo urmărire în acest sens? Destul de interesant
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Din păcate, nu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Probabil că are motive personale să nu facă acest lucru.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
I
Mă gândeam la același lucru într-adevăr
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Gânduri foarte interesante și curajoase.

Dacă vă întoarceți vreodată, mi-ar plăcea o continuare a acestui post. Urez toate cele bune familiei tale :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
De asemenea, lucrez în prezent cu o echipă din Africa de Sud și suntem, de asemenea, pe o cale similară, testând chiar și leacuri tradiționale pentru infecții și boli precum HIV, dar, din păcate, nu cred că va fi etic să discutăm rezultatele noastre în curs pe această platformă.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Aveți drumuri pentru a putea furniza MDMA în Namibia?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Soția mea suferă de depresie.
Am început un program cu diverse substanțe psihedelice pentru a încerca să rezolvăm această problemă, deoarece depresia a dus și la dependența de cocaină și alcool.
1 excursie de 250 µg în camera noastră după ce am discutat despre dependența de droguri timp de aproximativ o săptămână, iar ea nu mai consumă cocaină de câteva luni. Ea ia microdoze de LSD la fiecare trei zile, aproximativ 20 µg dimineața.

Am încercat apoi microdozarea de psilocibină, fără efecte "suplimentare" notabile.

Am început apoi un program de 20 mg de MDMA insuflată zilnic la ora 16:30 (cu o jumătate de oră înainte ca ea să înceapă în mod normal să atace sticlele de vin) și l-am aplicat timp de două săptămâni. Ea bea acum o dată la două zile sau cam așa ceva, de obicei nu mai mult de 1 pahar de vin (în scădere de la două sticle pe zi).

Acum patru săptămâni, ea a avut o sesiune de vape NN DMT ușoară, ea a avut alcool (2 pahare de vin) și a fost anxioasă pentru că era deprimată. Ea a avut o singură inhalare de la vape DMT și a fost outr timp de ~ 12 minute cu ochii deschiși. Când și-a revenit, era traumatizată. A plâns timp de aproximativ 4 ore spunându-mi cât de mult se ura. Am pus-o să noteze lucrurile pe care le urăște la ea pentru a vorbi despre ele o zi sau două mai târziu.

Două zile mai târziu, mi-a spus că nu se urăște, că și-a dat seama că nu a fost decât fum și oglinzi și că a înțeles de ce nu vrea să facă față anumitor lucruri. Apoi mi-a spus că îi place cum arată în oglindă. Acest lucru este uriaș, ea se uită în mod normal la ea însăși și urăște ceea ce vede, acest lucru este esențial (cred eu) pentru depresia ei).

Oricum, au trecut patru săptămâni și ea încă iubește cine este, s-a reangajat cu copiii într-un mod foarte semnificativ și merge din nou la interviuri de angajare!

Deci, nu povestea originală, dar totuși, una de speranță :)

Primesc toate moleculele mele de la Nemisis (link-ul este pentru referința mea - dacă obțineți ceva, primesc un mic kickback :) )
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Asta este minunat amice, faci o treabă grozavă vom face 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Acestea sunt informații foarte interesante și inspiratoare. Cum stau lucrurile acum? Cât timp a durat cursul?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Încercați Activelle, pentru femeile în vârstă de patruzeci de ani obraznici. Funcționează. Soția mea m-ar fi ucis până acum :),
 
Top