orice vânzători care sunt de fapt legit și nu doar o persoană shady scammy

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Vreau amfetamină sau precursori cunoscuți și nu un drog artificial pe care oamenii de știință nici măcar nu l-au testat încă
sau viteză deghizată într-un supliment cum ar fi pastilele de slăbit au sibutramină de exemplu, cunoaște cineva un astfel de supliment?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Faceți o afacere cu escrow pentru odihna minții și cei mai de încredere vânzători ai forumului este amabil și inteligent ✨🙏🏻🌹 când vă veți primi amph nu uitați să vă bucurați de fiecare moment 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Bunăoară, utilizați întotdeauna găzduirea pentru a vă proteja drepturile și interesele. Deși costă un pic mai mult taxa de manipulare, merită plătită. Aceasta poate face forumul BB mai ușor.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Bună ziua, pot să vă trimit un dm pentru a explica exact ce este, nu am suficientă experiență pentru a înțelege de unul singur, orice lucru care îmi întărește siguranța, o voi face
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hei, îmi puteți explica puțin cum pot face asta?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
De ce nu înveți sinteza P2NP și să o reduci singur pentru a produce r-amfetamină.
Nu pare foarte greu deloc....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
la mine acasă ? ca să-mi pot arunca casa în aer ? dacă îmi arăți rețeta, poate că pot
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
dacă aș fi avut un laborator, aș fi făcut metamfetamină cu mult timp în urmă, pentru că am efedrină (pură)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
sunt testate substanțe chimice de cercetare, în special cele populare. CR pot fi de fapt mai sigure decât medicamentele obișnuite, și multe dintre ele sunt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dacă mergeți la piață și găsiți medicamentul dorit, aruncați o privire la ratinguri. Ați spus amfetamină, deci sunteți în Europa și există amfetamină în mai multe forme disponibile de la mai mulți vânzători. Nu există nicio escrocherie. Nici măcar nu poți fi înșelat dacă nu încerci. Pot recomanda personal 10 vânzători din SUA
 
Top