Charges dropped Amarvelbio: Anularea comenzii

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Am comandat de la amaervelbio
Speck cu +86 186 2709 5160 Jenny tan
Managerul ei +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Ei nu-mi mai răspund după ce plătesc
Jenny a spus că va dura 3-4 zile
În a doua zi ea începe să acționeze disrespecfull nu răspunde
Am captură de ecran de conversație pot trimite la mengment de bbgate .
Singurul motiv pentru care am comandat de la ei a fost pentru că am văzut că au publicat în bbgate
Îmi doresc să fi folosit sistemul escrow.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bună ziua, De ce nu ați folosit BB Escrow? Îmi puteți trimite capturi de ecran în DM, vă rog? Ce anunț ați folosit pentru această comandă? Adică, ești sigur că acestea sunt telefoane amaervelbio manager, nu din contul de pescuit?
Pentru că, din câte știu, ei nu au Jenny tan manager.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nu există astfel de numere de telefon.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
După cum înțeleg eu cronologia acțiunilor, ați scris la Contacte: +86 13297909263 din anunț și el v-a dat un alt contact? Am nevoie să știu clar. Spuneți aici toată povestea clar, vă rog.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Am vorbit cu Jenny, sunt la a treia comandă cu ei fără probleme. tipul ăsta probabil este doar nerăbdător pentru că durează până la o săptămână pentru a expedia doar, dar pentru mine au livrat întotdeauna.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Am avut 2 comenzi de la AmarvelBio și wuhan win group fără nicio problemă, 50 kg în total
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Cum arată forma ta 2b4m el ??
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Sincer, s-ar putea să fie ocupați, am așteptat numărul meu în jur de 8 zile, deoarece au fost ocupați după festivalul de primăvară
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ce ar fi trebuit să vă răspundă acest biet agent? Probabil că ai spamat-o cu întrebări dacă comanda a fost deja expediată sau când va fi expediată.
Nu e de mirare că au încetat să vă mai răspundă, îmi pot imagina cât de enervant trebuie să fie să anuleze o persoană ca dvs.
Dacă trimiteți cuiva bani fără escrow, atunci nu vă mai speriați, acceptați potențiala dvs. pierdere sau învățați să aveți răbdare.
Companii ca aceasta sunt doar o companie de transport maritim, Ei nu au bunurile fizic.
Rețineți că acum o lună a fost o vacanță în China și totul nu a funcționat timp de peste o săptămână!
Am făcut câteva comenzi cu AmarvelBio și expedierile au ajuns întotdeauna.
Dacă moderatorii au nevoie de dovezi le pot furniza.
nu fiți calomniatori, răbdarea este cheia.
Cele mai bune considerații.
Nu uitați să vă cereți scuze dacă vă sosește coletul.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua. Vă înțeleg foarte bine situația.

Atunci când achiziționați produse, cel mai bine este să adăugați la timp informații de contact rapide.
Apelurile telefonice directe sunt mai eficiente decât comunicarea prin e-mail.

Un vânzător calificat nu va omite să răspundă la telefonul clientului.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Am citit toate comentariile. Unii dintre voi au dreptate alții greșesc.
Povestea pe scurt . Am contactat-o pe Jenny , înainte de afacere mi-a răspuns la masaj într-o secundă ,după ce am plătit nu mi-a mai răspuns .nu contează continuați cu povestea. Am făcut o înțelegere
Mi-a spus că în 3-4 zile voi primi numărul de urmărire.
După mai mult de 4 zile i-am trimis masajul, ea m-a ignorat.
Am trimis, de asemenea, masaj la managerul ei și el, de asemenea, nu a fost disponibil
Așa că am fost sub presiune că ea ma înșelat . După ce am făcut acest post , și după ce bbgate mangment mă ajuta . M-au contactat și mi-au spus că produsul pe care îl vreau a fost vândut și pot obține rambursarea. Acum aștept rambursarea și vă voi actualiza pe toți .
Câteva puncte
* Chiar dacă nu am răbdare ea poate răspunde la masajul meu
2 * dacă nu aveți produsul, cum luați banii și cum nu actualizați despre asta
3 * dacă știi că vei întârzia sau nu poți furniza, nu informezi clientul.

tnx voi toți
 
  • Like
Reactions: vis

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Sunt Jenny Tan, în legătură cu ceea ce a spus el, vreau să explic pentru mine, astfel încât compania noastră să nu fie discreditată, în continuare este înregistrarea chat-ului WhatsApp dintre mine și Methylamine

În general, durează 3-4 zile de la fabrică la agentul nostru de expediere după efectuarea plății, dar Methylamine a început să mă preseze pentru numărul de urmărire chiar în a doua zi, iar apoi 3 și 4 februarie sunt weekend-uri, dar nu a încetat niciodată să preseze chiar și în timpul weekend-ului. Am răspuns întotdeauna înainte, dar după ce am răspuns, mesajele sale ca ar fi ca o furtună, așa că nu am răspuns pentru o zi sau două.

Deoarece am clienți mult mai excelenți care așteaptă serviciul meu în fiecare zi, am aplicat deja la rambursare pentru Methylamine. Doar că nu am timp să explic și să explic. Mesajele sale nepoliticoase mă fac să mă simt foarte deprimat și stresat. Deci, ciao ciao ciao freind.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Amintiți-vă că există, de asemenea, un om de cealaltă parte (foarte des în munca obișnuită)
Furnizorii chinezi au adesea clienți din întreaga lume, și 'sunt foarte ocupați. Nimic nu se va schimba de la graba ta și spamming, pachetul nu va ajunge la tine mai repede!
Arată mai multă compasiune pentru ceilalți, ai mai multă răbdare, Nu trata pe toată lumea ca escroci în avans. dacă ești paranoic, nu trimite bani fără escrow.
Poate că într-o zi Sierra va scrie un ghid, cum funcționează toate aceste fabrici din China și întreaga afacere cu precursori.
Sierra știe foarte bine acest lucru.
Cele mai bune salutări.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
După cum am ghicit în postarea mea anterioară, Methylamine s-a comportat ca un copil.
El ar trebui să fie dat afară din comunitate pentru defăimare (imaginea atașată).

G.Patton

având în vedere dovezile prezentate, ar trebui să schimbați numele topicului, astfel încât să nu inducă în eroare oamenii.
Cu cele mai bune considerații
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Aceasta este o situație foarte interesantă. Nu există bine sau rău aici. Suntem martorii unei situații în care penuria de furnizori afectează calitatea serviciilor. Clientul are întotdeauna dreptate, chiar dacă este nerăbdător. Este mai bine să ai 10 recenzii pozitive și niciuna negativă decât 20 pozitive și una negativă.

Cu toate acestea, ne-am asigurat că Amarvelbio nu este un escroc. Dar asta nu schimbă faptul că trebuie să folosiți escroci atunci când faceți tranzacții.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Așa cum a spus hizenberg
Nu există bine sau rău
Jenny rambursa mine .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Dl Heisenberg, în calitate de proprietar, ar trebui să rămână neutru și să trateze pe toată lumea în mod egal (ceea ce a făcut - respect).
Cu toate acestea, toată lumea vede ce fel de "dramă" este.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top