Looking for a vendor Se caută furnizor de 3CMC/3MMC!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Se pare că firul meu anterior nu a fost un succes, așa că începem din nou. Vreau să cumpăr 3CMC sau 3MMC, comenzi în vrac, expediere către UE.

Sunt bolnav și obosit de escroci, așa că dacă aveți vreo intenție, vă rog frumos și blând f.cuk off. Am fost înșelat aici deja de prea multe ori, escrow way sau nici un fel.

Deci, aici vom merge, eu sunt de așteptare pentru pm-uri, eu sunt cel mai interesat de calitate, așa că dacă aveți ceea ce este nevoie putem ajunge la un acord. Este necesar un eșantion din produsul dvs. Eșantioanele vor fi plătite ( nu sunt un cheapass care caută freebies).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
a făcut singur frate apoi 1 kg u obține max 600 € nu 3k € sau mai mult
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Dacă ar fi atât de simplu... Dacă cineva are un chimist de închiriat, putem rezolva ceva :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Aș dori, de asemenea, să aud de un furnizor bun de 3mmc :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Aveți un număr sau ceva la care vă pot contacta
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Se pare că norocul meu nu este uimitor, încă mai caut, vreau lucruri de calitate TOP 3CMC (3MMC este de asemenea o opțiune, dar a doua), nu va fi deranjat cu o calitate mai mică. Pentru unii polonezi care mi-au trimis mesaje, fraților, vă rog să folosiți google translate sau ceva de genul ăsta, nu am nicio idee ce ați spus în poloneză și nici google translate nu a făcut-o, să folosim aceeași limbă dacă vrem să ajungem la același rezultat (bani), mulțumesc.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
39
Points
18
Deals
53
Am găsit pentru tine, prietene, nu-ți face griji
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
3mmc u dont found in poland its first.
3cmc multe laboratoare din Polonia a făcut rahat murdar sau uneori a făcut sticlă, dar nu la fel de mare ca a fost de la nedeland atunci când a fost legal. Dacă vrei, fă-ți-o singur, simplu.
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Continuați să cereți furnizori pentru 3cmc și 3mmc , dar, de asemenea, lăsați o mulțime de recenzii aici pentru 3cmc, și recenzii foarte bune... ceva nu se potrivește bine în povestea dvs. bro😂😂
 
Top