Sinteza 1 D LSD?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Poate cineva să detalieze modul de fabricare a LSD 1 D?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ce este acilarea 1N pe acesta (1P, 1A, 1CP) Știu. În mod normal, acilarea N ar trebui să se facă pe precursor (există o șansă de acilare ca ultim pas), astfel încât să puteți face toate tipurile din același LSD, în funcție de ce clorură de acetil este la îndemână. Propionilul este popular și ușor de cumpărat.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mă întreb care ar fi efectul dacă lanțul este lung și am o revelație ciudată chiar acum pe care nu o voi spune aici, dar clorura de myristoil este ușor de fabricat.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamida, transmiterul endogen, este o amidă a acidului arahidonic.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
în timp ce ideea are o anumită stabilitate în ideea sa, vor apărea mai întâi câteva probleme, prima fiind crearea efectivă a moleculei care va fi un proces foarte lung și ineficient, obstacole sterice și toate cele, al doilea punct ar fi după ce o anumită cantitate de carboni sunt adăugați pe coada amidelor, molecula va deveni prea nepolară și nu va fi capabilă să difuzeze prin bariera hematoencefalică, cred că după al 4-lea sau al 5-lea carbon deci 1h-lsd atunci devine nepsihoactiv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mi-aș dori ca toată lumea să poată răspunde așa! sunteți profesor? (Eu le spun oamenilor expert destul de des, dar domnule profesor ați primit un compliment rar). Sincer, nu m-am gândit niciodată că întregul ansamblu molecular trebuie să treacă de BBB, știind că este un promedicament, aș fi putut paria că este hidrolizat pentru a face acest lucru. Acidul arahidonic merge pe propria sa cale și LSD Nu mă scufund în această fiziologie fascinantă eternă, așa merge raționamentul meu și voi citi. Bioconjugații sunt cool în felul lor așa că nu e rușinos ce am scris știind că doza crește pe măsură ce acilul e mai mare. Acidul arahidonic este o frustrare a mea și sper că cel puțin un flacon a supraviețuit distrugerii în masă a colecției mele de chimicale (prețioasă pentru că am "forțat" DEA să mi le dea înapoi, dar părinții mei au distrus-o). Voi avea 50g dacă sunt norocos Am o fascinație veche pentru această grăsime a cărei structură nici măcar nu o pot desena (acum îmi este rușine, deoarece mă prezint ca biochimist). Sinteticianul din mine știe că nu o voi pune în practică și da, pare a fi mult de lucru. Vă mulțumesc pentru că ați adus lumină asupra acestui lucru și pentru stimulentul de a căuta mai mult. Cu stimă!
 
Top