dlaczego wciąż jestem zmęczony po zażyciu speeda

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Zacząłem brać amfetaminę około 3 tygodnie temu, zacząłem od 20 mg, ponieważ nie wiem, jak czysta jest, potem zrobiłem sobie przerwę na 2 tygodnie, aw zeszłym tygodniu wziąłem ją około 3 razy w dawce 24-30 mg i przez pierwsze 2 dni naprawdę czułem, jak pomaga mi się skoncentrować w pracy i sprawiła, że poczułem się naprawdę obudzony, ale teraz wziąłem 30 mg i nagle nie czuję się już tak samo, co może być tego przyczyną lub czy powinienem spróbować wziąć to doustnie? Naprawdę podobało mi się, że mogłem skoncentrować się na pracy przez 8-12 godzin. 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Konieczna jest przerwa między przyjmowaniem substancji, nie należy przyjmować amfetaminy w celu zwiększenia własnej produktywności przez długi czas. Należy zrobić przerwę na co najmniej 1 miesiąc.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Najlepszym stanem jest trzeźwość i równowaga

Kluczem jest MUZYKA

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Zgadzam się, zrób sobie przerwę i znajdź inny sposób na utrzymanie koncentracji. Mam nadzieję, że dzisiaj będziesz w stanie skupić się tak bardzo, jak tego potrzebujesz.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
To, co opisujesz, jest podobne do powstawania tolerancji. Nie ma konkretnego sposobu na pozbycie się tego. Najlepiej zrobić sobie długą przerwę, jak zauważył wyżej HEISENBERG. Pomoże to nie tylko przywrócić równowagę neuroprzekaźników, ale także spowolni powstawanie uzależnienia, które ryzykujesz przy regularnym stosowaniu stymulantów/ Co więcej, odnotowane przez Ciebie dawki mieszczą się w kategorii średnio silnych, ale nie tak lekkich. Po przerwie możesz również spróbować zmniejszyć jednorazowe dawki i częstotliwość stosowania.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Zrób sobie przerwę, jak wszyscy inni powiedzieli, i zacznij od 10 mg. 10-25 mg dobrego speeda może utrzymać człowieka na nogach przez wiele dni.

Edycja: Po prostu robisz za dużo zbyt często, zwolnij przyjacielu.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Przyczyną tego zjawiska jest tolerancja. Amfetaminy należą do klasy substancji, które już po pierwszym użyciu powodują tolerancję, ze względu na ich specyficzny mechanizm działania. Aby tego uniknąć, należy zrobić sobie przerwę od ich stosowania. Organizm powinien być wolny od amfetaminy przez co najmniej dwa tygodnie, a najlepiej 8-10 tygodni.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Sprawdź ph w swoich sikach i odwodnij się. Jest tu kilka bardzo pomocnych tematów, które pomogą ci to rozwiązać.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Po 2 latach dawkowania doustnego daly byłem zmęczony przez miesiąc i spałem przez większość czasu, po czym przychodzi niezmotywowana osoba (twoja już była w moim przypadku) z powrotem potrójnie. Więc bądź ostrożny i zrób sobie przerwę, jeśli chcesz uzyskać maksymalny efekt z tej substancji. Dobrze się odżywiaj i uprawiaj sport, który może przyspieszyć powrót do zdrowia.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Weź tyrozynę, DL fenyloalaninę, dużo witaminy c. B12 w zastrzykach lub podjęzykowo, najlepiej w postaci metylokobalaminy.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czasami biorę speeda, nie śpię całą noc, nie czuję zmęczenia, biorę więcej speeda i zasypiam
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
masz inteligentne ciało / mózg, którego nie znasz. nie znasz właściwego słowa
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mówię tylko o mojej osobistej sytuacji. TO NIE JEST RADA! Dla większości ludzi myślę, że Heisenberg ma rację i oczywiście wie dużo na ten temat.

Tolerancja to coś, z czym muszę sobie radzić, aby nadal czerpać korzyści z przyjmowanych leków. Mam lekarza, z którym współpracuję i właśnie to teraz robię.

Moja sytuacja:
Przepisano mi Adderall IR w dawkach 20 mg, 15 mg i 10 mg dziennie i tak, tolerancja na ten lek rozwija się dość szybko. Nie mogę powiedzieć, że czuję cokolwiek, kiedy biorę leki, ale na pewno czuję to, kiedy ich nie biorę. Biorąc pod uwagę, że moja dzienna dawka wynosi 45 mg, jestem dokładnie na tej linii, na której lekarze zaczynają bronić swoich działań przed ludźmi, którzy niewiele wiedzą o medycynie, ale uwielbiają mówić innym, co mają robić.

Moje obecne metody:
W każdym razie, jest kilka rzeczy, które robię za radą mojego lekarza:
  • Bądź mądry z dawkowaniem, pomyśl o tym, co musisz zrobić dzisiaj i odpowiednio dawkuj. Przykłady: W niektóre dni biorę tylko minimum, aby się nie wycofać, ale jeśli mam coś ważnego do zrobienia, biorę pełną dawkę, a czasem nieco więcej. Zasadniczo bierz to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.
  • Istnieją suplementy, jak wspomniano powyżej. Osobiście biorę L-tyrozynę i magnez oprócz codziennej dawki.
  • Ten ostatni jest mi przepisywany dwa razy dziennie. Auvelity jest bardzo unikalnym lekiem antydepresyjnym (co się sprawdza, ponieważ również mam depresję); Zasadniczo jest to połączenie dekstrometorfanu (DXM) i bupropionu (Wellbutrin), oba te leki, zwłaszcza DXM, mają tendencję do obniżania tolerancji na stymulanty. Nie mówię, żeby biec i kupić Auvelity, ale trochę DXM co kilka dni może pomóc w utrzymaniu obecnego poziomu tolerancji
Dla podkreślenia:
Właśnie z tym eksperymentujemy z moim lekarzem. Mogę zgłosić, że dla mnie wydaje się to nieco skuteczne.

Jednak po raz kolejny uważam, że najlepsza rada pochodzi od Heisenberga, czyli robienie przerw.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Chciałbym również dodać, że istnieje ogromna różnica między Adderallem a Methem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie do końca, zwłaszcza ustnie. Istnieje znacznie większa różnica między wariantami racemicznymi i dekstro jednego z nich
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
41Dxflatline Zdaję się na ciebie w tej kwestii, ponieważ wiesz o wiele więcej niż ja. Mówiłem z własnego doświadczenia, że euforyczny wpływ metaamfetaminy jest znacznie bardziej wyraźny niż Adderallu.

Nie jestem chemikiem, a wszystko, co wydaje mi się, że wiem na ten temat, pochodzi z Internetu i tej niesamowitej strony internetowej, którą stworzyli Heisenberg i in.

Jednak w swojej odpowiedzi poruszyłeś coś, co bardzo mnie interesuje - izomery. Rozumiem, że Adderall to 3 części Dextro i 1 część amfetaminy Levo, więc chciałbym stworzyć coś, co jest metamfetaminą 3:1. Ponieważ metoda P2P daje racemik, wydaje się, że następnym krokiem byłoby wyizolowanie izomerów i rekombinacja w stosunku 3:1.

Jestem daleki od możliwości zrobienia tego wszystkiego w domu w mojej kuchni i właśnie zacząłem próbować wymyślić łatwą domową metodę P2P, a tym bardziej resztę. Pomyślałem więc, że dam ci znać na wypadek, gdybyś mógł wskazać mi jakieś rzeczy. O tak, to nie był mój pierwotny zamiar, ale... skoro i tak tu jestem... Mogę chcieć uwarzyć w domu trochę mefedronu i MDMA. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Cóż, jest to oczywiście subiektywne, niektórzy uważają, że racemiczny haj jest euforyczny. U osób ze skłonnością do niepokoju dodatkowa adrenalina racemic powoduje, że czują się zbyt niepewnie, by czuć się komfortowo. Adderall składa się w około 75% z soli dekstro. W adderallu są 4 sole, z których 2 są dekstro (25% x 2) i 2 racemiczne (12,5% x 2), więc 75%. Sole różnią się jednak ilością rzeczywistej amfetaminy w porównaniu do soli nieaktywnej. Byłoby to poważnym niedopatrzeniem, gdyby skład adderalla był w jakikolwiek sposób ukierunkowany na konkretny efekt. Jego dziwny skład jest 3 wersją adderallu do tej pory. Jest on ciągle przeformułowywany, aby ścigać amerykańskie patenty. 25% nie jest liczbą, która wystąpiłaby w oparciu o testy dla każdej z 3 soli, jest to po prostu wygodne.

Myślę, że gdyby pewnego dnia ktoś zastąpił twój adderall równoważną dawką metamfetaminy, nie zauważyłbyś niczego poza innym czasem działania. Myślę, że w przypadku palenia lub wstrzykiwania dużych dawek nieklinicznych różnice byłyby bardziej widoczne. Ale chętnie przyjmę każdą z nich zamiennie i dałem je innym, nie mówiąc im, co jest które i nie zauważyli. Aby zrobić adderall, wystarczy wyizolować dekstro z niektórych soli wolnej bazy, połowę odzyskanego dekstro jednej soli, połowę drugiej. To samo dla nietkniętej racemicznej, a następnie połączyć 4 sole w równej masie. Różne sole wchłaniają się w różny sposób, ale ostatecznie i tak wszystko kończy się na wolnej bazie, więc jeśli naprawdę chcesz stworzyć dokładny adderall, musisz po prostu znaleźć rzeczywistą ilość wolnej bazy na sól, co da ci rzeczywisty stosunek D: L.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
To wyjaśniające i zgodne z tym, co myślałem, że spróbuję. Uświadamia mi to również, że prawdopodobnie nie osiągnę tego, czego chcę. Próbowałem uzyskać bardziej euforyczne doznania, które nadal odnosiłyby się do powodów, dla których je biorę. Ale po przeczytaniu twojej odpowiedzi wydaje mi się, że nie uzyskałbym tego skoku bez zwiększenia ilości, którą biorę doustnie lub palenia. Tak czy inaczej, w tym momencie jest to akademickie, ponieważ wciąż próbuję się tego nauczyć.
Jeszcze raz dzięki, doceniam to.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pewna stara prostytutka z Windsor w Kanadzie powiedziała mojemu przyjacielowi, że kiedyś można było dostać czysty proszek speed, który po zażyciu dawał natychmiastowy orgazm. Brzmi to dla mnie jak bzdura i nigdy nie wspomniał, ile dokładnie miała lat, więc w tamtych czasach mogło to być kiedykolwiek przed 2000 rokiem
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Dzięki za interesujący temat. Czy mógłbyś wyciągnąć wnioski na temat idealnej racji dla współczesnych trendów?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Czy ktoś szuka 30mg Adderall B974?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nie jest tak trudno zasnąć po spożyciu speeda.

Czy kiedykolwiek próbowałeś zasnąć, gdy jesteś na G-Rebound, np. kilka godzin po spożyciu 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
W takim razie masz złą prędkość, jeśli nie jest to trudne 😆
 
Top