Question Co to jest lek, który można wytwarzać lub stosować z urządzeń gospodarstwa domowego lub chemikaliów?

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Jakie leki można wyprodukować z substancji chemicznych, które można łatwo kupić lub już mieć? (Mam nadzieję, że to właściwy wątek)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Chloroform nie jest jednak zalecany. Prawdopodobnie są jakieś lokalne rośliny, z których można ekstrahować leki. Prawdopodobnie nie krokodil. W jakim kraju, w jakim regionie?
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Mieszkam w Stanach Zjednoczonych EST time dzięki za odpowiedź
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Dzika sałata
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Magiczne grzyby rosną wiosną od New Jersey do Mississippi i latem w S.carolina fla. Ga. TEXAS ECT. Sassafras albicans rośnie na północnym wschodzie, fan robi mda / mdma 🤔jest mnóstwo strumonium Dataram, z którym bym nie zadzierał, trawa phalaris i kwiat wiązki Illinois mają Dmt🤔 jest 4 rano, wokół jest kilka innych roślin. Pseudoefedrynę można dostać w aptece, ostrożnie 9g/miesiąc. Amanda muscaria var. Guessowii jest naprawdę powszechna..... Jutro pomyślę o czymś więcej.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Możesz uprawiać mak mariański i kilka innych dobrych roślin, więc myślę, że nie jest to poza sferą możliwości, aby zrobić krokodil 😅
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
507
Reaction score
236
Points
43
Czy można się naćpać gałką muszkatołową? Nigdy nie próbowałem. To może być trudne
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Nie radzę, uwierz mi, kac to katastrofa, ale jeśli to zrobisz, pij dużo mleka, to pomaga go powstrzymać
 
Top