Question Jaka jest cena hurtowa za kilogram amfetaminy i metamfetaminy na rynku europejskim?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie, dziękuję wszystkim!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Prędkość amfetaminy to około 1200-1800 euro za kg w Wielkiej Brytanii to 900-1500 funtów za KG.

Mdma to około 4000-5000 euro w Wielkiej Brytanii to około 3500 do około 5 tys. funtów w zależności od obszaru itp.

To pytanie było zadawane wiele razy, należało przejrzeć wątki kolego.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Jak to możliwe, że marihuana lub haszysz w przeliczeniu na kilogram jest wart więcej niż amfetamina?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Tak to już jest, że kilogram amfetaminy speed jest tańszy niż kilogram haszyszu i trawki.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Myślę więc, że to nie jest tego warte, nasiona chwastów są legalne w moim kraju, problem polega na tym, że do zasadzenia chwastów wymagany jest duży obszar, zapach, system nawadniania, helikopter może zobaczyć z powietrza, co znajduje się w szklarni... ale nadal uważam, że jest to bardziej opłacalne niż produkcja amfetaminy.
Ponadto produkcja amfetaminy nie jest łatwym procesem, musiałbym najpierw wyprodukować prekursor (P2P), ponieważ zostałbym oszukany, gdybym kupił go od chińskiego dostawcy.
Myślę o produkcji MDMA lub sadzeniu marihuany, moim celem jest produkcja na dużą skalę i sprzedaż hurtowa, pierwotnie planowałem produkcję LSD, ale jego prekursor (kwas lizergowy) jest bardzo skomplikowany w produkcji i używa się dużej liczby odczynników, ten handel narkotykami to bałagan
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry. mob Właściwie myślę, że w całej UE nasiona chwastów są legalne do uprawy na dużą skalę, prawdopodobnie potrzebowałbyś namiotu XL, a aby uzyskać wysokie plony, najlepiej zrobić to w hydroponice, takiej jak RDWC, zależy to od poziomu umiejętności Widziałem, jak niektórzy faceci dość łatwo uzyskują 9 uncji z 1 rośliny rdwc, oczywiście liczy się doświadczenie. Obecnie koszty energii elektrycznej w Europie są bardzo wysokie, więc nie warto tego robić, jeśli planujesz płacić legalnie, oczywiście są tacy, którzy kradną energię elektryczną, ale ich domy hodowlane zawsze są niszczone i tak, jeśli chodzi o helikopter, który widzi, że jest to moc cieplna, używają kamer termowizyjnych, aby znaleźć domy, które nie są obecnie dużym problemem z oświetleniem LED, ponieważ moc cieplna jest bardzo minimalna, a jeśli masz dobry system wentylacji i filtry, nie jest to duży problem dla zapachu jedyną wadą jest to, że od nasion do ścinania chwastów zajmuje 3-4 miesiące, uprawa chwastów jest opłacalna tylko wtedy, gdy masz konfigurację wieczystą, w której zbierasz plony co kilka tygodni i masz dobrą starą roślinę matkę itp.

Amfetamina tak, nie jest wiele warta, ale nie zajmie ci 3 miesięcy, aby zrobić kilogram, wszystko zależy od klientów, których masz, jaki jest popyt.
Chemia na dłuższą metę myślę, że naucz się tego i opanuj amfetaminę, a następnie przejdź do mdma z mdma istnieją różne sposoby sprzedaży, możesz produkować pigułki xtc z mdma, które robisz i osiągasz większy zysk. A jeśli chodzi o p2p, możesz łatwo uzyskać prekursory z Chin od legalnych firm na początku koszt sprzętu może być kosztowny, ale warto po pierwszej próbie.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Dzięki za radę kolego, czy polecasz jakiegoś dostawcę chińskich prekursorów chemicznych?
Gdzie mam gwarancję, że oryginalny CAS do mnie dotrze, bo nawet jeśli zapłacę przez escrow alibaby, a otrzymam produkt zastępczy, to nie mogę prosić o zwrot pieniędzy, bo wspomniany prekursor chemiczny narusza regulamin alibaby, więc alibaba nie chroni mojego zakupu
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Uprawa chwastów to długi i pracochłonny proces.
Będzie to łatwiejsze niż dokonanie syntezy, ale trzeba poświęcić czas i wysiłek
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28

Czyż sytuacja ta nie uległa całkowitemu odwróceniu 3-4 miesiące temu? Czy kilogram nie kosztował 6000 dolarów amerykańskich pod koniec roku?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Amerykanie nie wiedzą o amfetaminie, tylko o metamfetaminie, mają ją łatwo dostępną na receptę w postaci adderalu i innych narkotyków.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
W Europie metamfetamina ma znacznie wyższą cenę niż w USA. Zazwyczaj waha się w granicach 10-15KEUR. Nie wiem, czy się mylę, ale wydaje mi się, że widziałem tutaj coś, co mówiło, że hurtowa sprzedaż metamfetaminy w Czechach wynosi około 22 500 EUR / kg. To kurewsko śmieszne

W USA metamfetamina kosztuje około 3000-6000USD/KG, ale 6000 jest bardzo mało prawdopodobne.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tak, najniższa możliwa cena tutaj to około 18-20 tys. euro, może więcej, jeśli chcesz HCL i najlepszą czystość.
12-16k jest również możliwe, ale w większości nie jest oczyszczone i rekrystalizowane.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
W dużej mierze zależy to od konkretnego kraju i regionu. Widziałem, że ceny różnią się znacznie w zależności od ulicy w mieście. Podobnie jak w przypadku wszystkiego innego, główne miasto każdego kraju jest najdroższe, a centrum miasta jest kopalnią złota. Niemniej jednak tylko głupiec sprzedawałby w tak zaludnionych obszarach, mimo że zwrot jest znacznie lepszy. Pamiętaj, że pieniądze są bezwartościowe, jeśli nie możesz ich wydać. W więzieniu i tak kupisz parę okularów za 300 dolarów.

Wszystko zależy też od konkretnego sprzedawcy. Niektórzy mają dziwnie niskie ceny, które jednak stają się oczywiste, gdy faktycznie przetestujesz lub nawet tylko zobaczysz produkt. Inni mają absurdalne ceny za produkty, które są po prostu przeciętne. Jeśli jednak dobrze poszukasz, w końcu znajdziesz osobę, która ma wysokie ceny, ale jej produkty są po prostu niesamowite i warte swojej ceny. Jakość > ilość - tak powinno być. Każdy, kto produkuje narkotyki, powinien raczej prosić o więcej pieniędzy, ale dostarczać lepszy produkt, a nie na odwrót.
 
Top