Question bardzo tanie w produkcji leki

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Cześć, czy możesz mi powiedzieć, czy w produkcji są naprawdę tanie narkotyki i jak je przyrządzić. Czy są one bardziej jak amfetamina, LSD lub inny narkotyk?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
jaki jest budżet i jaki jest cel?

amfetamina jest tania, lsd jest nieosiągalne
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Benzodiazepiny, jak słyszałem, są tanie w przeliczeniu na dawkę. Syntetyzujesz tysiące dawek w jednym cyklu, ale wąskim gardłem jest dozowanie i prasowanie tabletek.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
To musi być naprawdę tanie. Tańsze niż meta czy mefedron, bo w moim kraju produkty do produkcji 4-MMC są drogie i trudno dostępne.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Wiem, jak działa 4-MMC, ponieważ jest bardzo popularny w moim kraju, ale chcę zrobić coś takiego jak lsd lub mdma.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Podeślesz mi link do jakiegoś forum na ten temat?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A-PVP zyskał popularność na niektórych rynkach. Substancja ta charakteryzuje się prostą i tanią syntezą, bardzo silnym działaniem i niską dawką. Niedawno nagraliśmy klip wideo na temat syntezy tej substancji, który może zainteresować wiele osób.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nie, po prostu słyszałem z drugiej ręki, że uzyskuje się potworne plony w porównaniu do dawki, nie mam tu żadnej wiedzy ani doświadczenia.
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
czy ktoś może mi pomóc... potrzebuję pomocy, jak sysntezować 5CLADB i może inne kannabinoidy..... proszę o kontakt, potrzebuję pomocy!!!!
z góry dzięki
 
Top