Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Czy można palić shatter ze zwykłej fajki?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nie, to nie zadziała.

Można by zrobić coś w rodzaju rurki z folii cynowej i podgrzać dno, lub ewentualnie zrobić to tak, jak w przypadku innych narkotyków i umieścić shatter w kawałku złożonej folii aluminiowej.

Do palenia shattera zazwyczaj potrzebny jest zestaw do dabingu

Albo zrób coś jadalnego, albo użyj folii
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To znaczy możesz, ale tak naprawdę nie widzisz, co robisz. Cybuch jest jak bańka, którą naciska się od góry do dołu. Paliłem go z pękniętej łodygi, goniłem smoka, paliłem go na gorąco, ale najlepszym sposobem jest;
QgKXhdOlaQ

Bong z zimną pułapką z pompą próżniową. Następnie, gdy skończy ci się gówno, wlewasz wodę do patelni poe i odparowujesz ją... Tada awaryjny stash
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Przypomina mi to sytuację sprzed kilku miesięcy, kiedy chciałem się naćpać, a nie miałem pod ręką odłamków... i spojrzałem na tina bong i zobaczyłem w nim tę obrzydliwą, antyczną wodę z bonga.
Wiedziałem, że picie jej odpada, bo prawie się zakrztusiłem na samą myśl. I wtedy nastąpił moment żarówki. Zaglądając do szafki w łazience zauważyłem flotowe pudełko do lewatywy. Resztę już znacie,

Lol poczułem się, jakbym wstrzyknął sobie ćwierć grama tamtych czasów!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Mieszałem go z ziołem i używałem palacza pulsar... to malutki vape, nie jestem pewien, w jakiej temperaturze działa, działa dobrze.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie wiem, co oznacza POTV, ale jeśli palę zioło, co rzadko robię w dzisiejszych czasach, mam cały waporyzator herbe, który nie jest tego wart.
Worth A damn i mam e-nail bong rig z cewką i pidem. Jest dość wszechstronny. Do vspe zioło ustawiam na około 725-750f i matematyka jest dobra około 425°f i crack około 275°f działa dobrze
 
Top