Uczucie paniki i niepokoju pod wpływem podstawionych katynonów

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Przede wszystkim nie nadużywam stymulantów, będzie to dotyczyło 2 substancji a-PiHP i NEP, to są moje czasy i szczegóły dawkowania, wszystko to w ciągu około 3 miesięcy

Nie mam żadnych poważnych problemów zdrowotnych ani nie zdiagnozowano u mnie czegoś poważnego, ale mój tata zmarł na cukrzycę.

osobiście biorę kratom z syropem na kaszel zawierającym DPH lub melan chlopheniraminy, wiem, że to brzmi dziwnie, biorąc Kratom z syropem na kaszel, ale tak właśnie spożywa go mój kraj, z normalnym syropem owocowym przyprawia mnie o ból głowy i nudności

1 raz a-PiHP 50 mg doustnie poczuć euforię

Za drugim razem a-PiHP 50 mg doustnie poczułem euforię, a następnie przy ponownym podaniu poczułem trochę nieprzyjemności, ale bardzo łagodnej, która pogarszała się za każdym razem.

Za trzecim razem NEP 50 doustnie i 30 mg doodbytniczo poczułem tylko po raz pierwszy, a ponowne podanie dało mi więcej nieprzyjemności niż poprzednim razem.

Czwarty raz, piąty raz, szósty raz wszystkie poszły z dwiema dawkami, ale po trzecim razie w ogóle nie było euforii, tylko te
Objawy
niepokój
ataki paniki
uczucie, jakby zaraz miał nastąpić atak
drżenie
łagodne kołatanie serca
łagodne nudności
ucisk w klatce piersiowej (rzadko)
obolałe prawe ramię , nie bolesne, to tak jak przy podnoszeniu ciężarów, jest obolałe i zmęczone
uczucie omdlenia i uczucie, jakbyś kręcił się w kółko i upadał, jak wtedy, gdy kiwasz głową z powodu niewystarczającej ilości snu


bez względu na to, ile razy spróbuję, niezależnie od ROA, nie jest to dla mnie euforia szczęśliwych uczuć, tylko te objawy.

Czy ktoś wie coś na ten temat?

Czy powinienem spróbować zamienników amfetaminy takich jak 3-MMA? Czy to pozbędzie się problemów?

P.S. Jestem laikiem, a nie chemikiem czy kimkolwiek związanym z nauką.
P.S.2 wszystkie nie były bunk i pochodziły od bardzo godnego zaufania sprzedawcy
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Pozdrowienia. Wskazane dawki można uznać za wysokie, a w przypadku NEP nawet za ciężkie. Biorąc pod uwagę stosowanie Kratomu, możesz mieć pewną tolerancję krzyżową, ale nie sądzę, aby osiągnęła ona taki stopień, abyś musiał przyjmować takie dawki. Biorąc pod uwagę, że zauważyłeś, że nie nadużywasz stymulantów. Spróbuj zmniejszyć dawki i zacznij na przykład od 10-15 mg.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Stymulanty dopaminergiczne są znane z wywoływania niepokoju, a pirowalerony (mdpv, a-pihp, apvp itp.) jeszcze bardziej. Szczerze mówiąc, zalecałbym przejście na inne stymulanty.
 
Top