Uzależnienie od Noids

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich. Słabo temu zacząłem palić 5cl noids (trochę kryształu w główce papierosa). Byłem ciężkim palaczem trawki, ale trawka już nie uderza, odkąd noids przejął kontrolę. Próbowałem przestać, ale chęć jest duża.
Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, chciałbym je przeczytać i zastosować, jeśli to możliwe
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Będę subiektywny i szczery. Syntetyczne kannabinoidy to duży problem. Musisz wykrzesać z siebie siłę i moc woli, aby zerwać rosnącą więź między tobą a tego typu substancjami psychoaktywnymi. Zastąpiły ci one już konopie indyjskie i doprowadziły do sytuacji, w której nie możesz (według własnych słów) z nich zrezygnować. Ale jest dobra wiadomość - napisałeś tę wiadomość, szukasz wyjścia. I jest ono prawdziwe. Musisz je wyrzucić, wyrzucić wszystkie zapasy, usunąć wszystkie kontakty, odciąć wszystkie więzi z ludźmi. miejscami i sytuacjami, które mogą prowokować używanie. Następnie przejść przez proces odstawienia. A potem odbudować siebie. To nie będzie łatwe, to dużo trudniejsze niż napisanie posta na forum. Ale alternatywa jest poważniejsza i bardziej przerażająca. Dodatkowe materiały można znaleźć na różnych stronach poświęconych substancjom, na przykład tutaj: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Potwierdzam, że syn noidy, które wypróbowałem, takie jak CladB i 4fAdb, powodują prawdziwe odstawienie... i zakłócają również układ trawienny i układ wydalniczy, tak, jeśli wiesz, że wiesz
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Jednym z podejść, które może pomóc, jest stopniowe zmniejszanie dawki noidów przy jednoczesnym ponownym wprowadzaniu zdrowszych alternatyw w celu radzenia sobie z zachciankami. Możesz zacząć od zmniejszenia ilości używek każdego dnia, nawet jeśli jest to tylko niewielka redukcja. Połącz to z czynnościami, które angażują umysł i ciało, takimi jak ćwiczenia, hobby lub spędzanie czasu ze wspierającymi przyjaciółmi i rodziną. Zastąpienie nawyku czymś pozytywnym może ułatwić przejście.
 

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Cześć, dzięki za twój wątek, nie mam dla ciebie żadnej rady, tylko pytanie. Jak dużo tych rzeczy spożywałeś w ciągu tygodnia, aby rozwinąć takie uzależnienie?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Wiem, że to spóźnione, naprawdę przepraszam, że dopiero teraz to widzę i mam nadzieję, że nadal będzie to dla ciebie pomocne.

Mary zawsze powinna być linią bazową. Jeśli nie uderza tak samo, musisz zrobić 2 rzeczy w tej kolejności: 1: zmień ROA, kup jakieś produkty spożywcze, zmień z kwiatów na koncentrat lub odwrotnie itp. 2: Podczas gdy eksperymentujesz z tym, nadszedł czas, aby bardzo poważnie rozważyć przerwę Cold Turkey THC.

Przy uncji co dwa tygodnie (i to ja jestem oszczędny lol) uważałbym się za ciężkiego użytkownika. Odkryłem, że muszę robić sobie przerwę przynajmniej raz w roku, a jeśli tego nie zrobię, to po prostu wydaję za dużo, dopóki się nie pozbieram i w końcu zrobię sobie przerwę.

Eksperymentowałem również z długością przerw; 3 dni nie były dla mnie zauważalną zmianą. Tydzień i teraz "zaczynamy" drapać to swędzenie, ale tolerancja wróciła prosto do miejsca, w którym była przed około tygodniem.

Nigdy nie wytrzymałem dłużej niż 2 tygodnie, głównie dlatego, że wierzę, że dla mnie to słodki punkt i cholera jasna, nie wyobrażam sobie więcej niż 2 tygodnie bez Mary ze mną lol...

Po 2 tygodniach pierwsze uderzenie po powrocie z przerwy jest BARDZO zbliżone do tych z lat studenckich, każdemu, kto pali regularnie i zrobi sobie solidną 2-tygodniową przerwę, gwarantuję, że pierwszy Bong Rip z powrotem spowoduje eksplozję twojej pieprzonej twarzy.

Absolutnie warte wypróbowania dla każdego początkującego użytkownika o umiarkowanym ciężarze, który nie zrobił tego przynajmniej raz. Biorąc pod uwagę, że nowe odmiany mają 40-50% THC, nic dziwnego, że wszyscy szukamy tego wyższego poziomu, wygląda na to, że miałeś do czynienia z tymi pułapkami i oczywiście znacznie trudniej było wrócić do Base Line.

To naprawdę cholernie trudne, przyznaję. Dlatego mówię powyżej, aby najpierw zmienić ROA, aby dać sobie mentalny czas na przygotowanie się do faktycznej przerwy. Następnie daj sobie termin (do następnej niedzieli lub przed rozpoczęciem tygodnia pracy itp.) Zaplanuj te dni; czy możesz wziąć wolne od pracy? Co możesz zrobić, aby zmniejszyć rutynowe codzienne stresy, które zwykle wywołują zachcianki? Zawsze mówiono mi, że ćwiczenia również bardzo pomagają, ale jestem leniem, który wierzy, że ćwiczenia tylko bardziej mnie zestresują, więc zamiast tego dużo koloruję... Bawię się klockami LEGOS, układam puzzle, dołączyłem też do aplikacji Addiction Support, aby śledzić swoje postępy i mieć miejsce, w którym mogę narzekać i narzekać na to, jak bardzo brakuje mi "...Jej <3" w tym konkretnym momencie.

Dwutygodniowa przerwa obniża moją tolerancję na tyle, że mogę całkowicie zmniejszyć spożycie o połowę i nadal uzyskiwać takie same efekty przez dłuższy czas. Zawsze oszczędzam cholernie dużo pieniędzy w tym miesiącu ORAZ odzyskuję pasję do mojej Mary! Powiedziałbym, że po około 5-6 miesiącach tolerancja zaczyna wracać do poprzedniego poziomu i dlatego sugeruję raz w roku.

Naprawdę ciężko, ale cholernie warto!!!
 
Top