"Nowe leki" na ulicy.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Pochodzę z kraju, który nie ma bogatego rynku narkotykowego. Monotonny rynek, speed, kokaina, trawka, mdma. I myślę o sprowadzeniu kilku "nowych" narkotyków dla ludzi. Nie mam na myśli nowości w postaci nowo znalezionych i wyprodukowanych narkotyków lub kombinacji narkotyków, mam na myśli nowość, ponieważ nigdy nie było jej w sprzedaży hurtowej na ulicach. Na przykład mefedronu nigdy tu nie było. Nikt go nie sprzedawał i nikt nie miał dużej ilości do dystrybucji, może tylko mniejszą ilość, którą uważał za egzotyczną i pobierał za nią znacznie więcej. To było kilka lat temu i od tego czasu nikt nigdy go nie widział, nie mówiąc już o sprzedaży. Myślałem, że zdobędę na przykład mefedron i sprzedam go drożej niż powinienem, ponieważ wiem, że ludzie oszaleją na punkcie nowego narkotyku na ulicach i kupią go mnóstwo. Ale nadal nie wiem, ponieważ pochodzę z małej dzielnicy i myślę, że wieści mogą rozprzestrzenić się zbyt szybko w uszach niewłaściwych ludzi, federalnych i konkurencji na ulicy.
Chętnie usłyszę kilka opinii!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Cześć, tutaj możesz znaleźć swój sposób na samodzielne wytwarzanie mefedronu i czerpać więcej korzyści. Jeśli chcesz produkt, ktoś ci go zaoferuje, ale to, czy zapłacisz tysiące za kilogram i sporo zaryzykujesz, czy zapłacisz setki za kilogram i nie będziesz się martwić o sposób, w jaki towar do ciebie dotrze, zależy od ciebie. Mogę zaoferować ci wsparcie podczas ulepszania twojego dobrego ja, jeśli również jesteś ciekawy zostania "chemikiem". Jeśli Twoim planem jest wzbogacenie się, wolałbym nie zagłębiać się w świętą naukę i być może kupić już zrobione, co tylko zechcesz. Dzięki!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To bardzo mądry pomysł, ale w moim przypadku nie warty zachodu. Przypuszczam, że odczynniki i sprzęt będą mnie kosztować fortunę, a przy moim budżecie nie jest to zbyt wykonalne. Może mógłbym zrobić coś takiego po przerzuceniu kilku partii, ale nie będę patrzył w przyszłość tak bardzo. Dziękuję za przemyślenia i oferowaną pomoc!!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jeśli masz siedzibę w UE (lub w mniejszym stopniu), mogę obiecać ci dobre wieści. Ponieważ moją świętą misją jest ostateczne oddzielenie leków od pieniędzy, nie zależy mi na wzbogaceniu się, a wręcz przeciwnie. Mogę dać ci nadzieję, dopóki jesteś uczciwy, czego potrzebujesz do robienia partii potrzebnych do nauki (na pewno nie chcesz zmarnować kilograma materiału z powodu głupiego błędu, który również obiecałeś popełnić co najmniej kilka razy), raczej skromne partie są tym, czego potrzebujesz, aby się nauczyć i co musisz odnieść sukces, aby pójść dalej, po prostu rób kroki nie dłuższe niż nogi, ponieważ wiedza będzie się kumulować i zawsze będzie twoja. Jeśli nie jesteś ciekawy, jaki jest zysk, mogę założyć, że albo się martwisz (bez sensu), albo jesteś wart tego, by potrzebować znacznie więcej, a wtedy może być głupi. Robienie dziesiątek gramów dziennie przechodzi w setki na partię przy pierwszym zwiększeniu skali (po prostu skorzystaj z mojej rady, że zasługujesz na zakup większego RBF), jeśli nie po prostu głupie, ponieważ nie brzmisz na niechętnego.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Zgadzam się z Habierem. Pieniądze nie są kluczem, ale ich potrzeba
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Mylisz się co do kosztów eq i odczynników. Jeśli skupisz się na nauce po raz pierwszy, będzie cię to kosztować maksymalnie 1 euro za 1 kg mefedronu, w tym odczynniki i eq. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
nie potrzebujesz prekursorów, użyj tych, którzy odkryli sposób na syntezę w ten sposób, wiedza jest kluczem, powtarzam, nie ma potrzeby kupowania prekursora, gdy można go przygotować w kilka godzin z naprawdę podstawowych składników, które kosztują 5% rekursora - jeśli chodzi o pieniądze. na pewno jest to lepszy sposób na naukę.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Zrozumienie, a następnie więcej zrozumienia i więcej zrozumienia jest kluczem. Każdego dnia badam nowe rzeczy, odkrywam nowe nazwy substancji, ich właściwości, a te, które zostały odkryte (przeze mnie) miesiące temu, są teraz w mojej głowie, więc zawsze jest na to czas.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Jeśli oferujesz nadal aktywną pomoc w tym, raczej ją zdobędę i spróbuję zostać chemikiem z dobrym produktem mefedronem 😀💎jeśli chcesz kontynuować rozmowę, możemy przejść do pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
O ile leży to w twoim najlepszym interesie, odezwij się do mnie i nie oczekuj, że będę codziennie sprawdzać moje wiadomości. Zwykle jestem w pobliżu co kilka dni, nie dłużej niż tydzień...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie wiem więc, o ile więcej uwagi zyskasz w porównaniu do sprzedaży leków powszechnych w Twojej okolicy. Kluczem jest po prostu nie mieć tylu transakcji twarzą w twarz. Czy znasz innych dilerów narkotyków, którzy chcieliby od ciebie kupować? Po prostu bądź ostrożny. Kiedy ludzie stoją w obliczu czasu, będą mieli tendencję do rzucania się na ciebie
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tak, właśnie o tym myślałem. Po prostu sprzedawać lokalnym dealerom w nieco większej ilości i nie mieć żadnych problemów. Zwróciłbym na siebie uwagę, ponieważ, jak już wspomniałem, moja dzielnica jest bardzo mała, nie wspominając o moim mieście, a taki wybuch spowodowałby zamieszanie w całym mieście. Nie przetrwałbym długo, żeby być uczciwym.
Dziękuję za przemyślenia!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Nie jestem do końca pewien, co jest lepsze, mieć bogaty rynek, czy nie mieć :)
Weź sprawę w swoje ręce, więc będziesz miał bogaty rynek w swoich rękach :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Ale obecnie zależy to od ludzi. Czy są ćpunami czy koneserami?
Jeśli płaczą za jakością itp., to dobra decyzja o imporcie, ale jeśli mówią, że wszystko jest dobre itp. i nie obchodzi ich, co biorą, to nie będzie to warte zachodu, może dla niektórych osób, które oceniasz, będą zainteresowani.
imo prosta zasada oceniania
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Powiedziałbym, że jest to mieszanka obu. Wciąż myślę o czymś takim. Dziękuję jednak za przemyślenia!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Wtedy prawdopodobnie najlepszym sposobem jest podniesienie cen na lepszy produkt, ale także posiadanie gorszego w magazynie. Musisz dostosować się do klientów, w zależności od tego, ile są skłonni wydać
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Zgadzam się z opinią o dobrym/złym produkcie w magazynie. Miałem sytuację, w której dawałem darmowe próbki dobrego produktu, ale kiedy prosili o więcej, dawałem im ten słabszy. Szalone jest to, że w ogóle nie pytają o cenę, gdy produkt jest dobry.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
tutaj statystyki są jak uzależnieni, po prostu nie mówią nic negatywnego, gdy produkt jest na dobrym poziomie, podczas gdy koneserzy znajdą coś, co ich zdaniem mogłoby być lepsze - najzabawniejsze jest to, że zwykle mówią o wizualnych kryształach haha. w każdym razie uzależnieni nie przejmują się tym, nawet gdyby było źle, i tak wezmą.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Biorąc pod uwagę twoje tematy, myślę, że gangi uliczne znajdą cię znacznie szybciej niż gliny.
 
Top